Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak, akik a farkato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, akik a farkatokat különböző partnerkereső oldalakon mutogatjátok! Mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Úgy gondoljátok, hogy ezzel megnyeritek a nők szívét? Vagy hogy azt mondják majd, hogy „Óóóóó de szép farok! Már alig várom, hogy beleüljek!” Vagy mi jár ilyenkor a fejetekben? Sikerült már ezzel elérni valamit? Volt, aki vevő volt rá? Úgy érzitek, hogy ezzel kompenzálni tudjátok a való életbeli sikertelenségeteket? Alfahímeknek érzitek magatokat, akik így mutatják ki a férfiasságukat (szó szerint)? Vagy csak trollkodtok?


Érdekel még a korotok, illetve az is, hogy mit sikerült eddig elérnetek a másik nemnél (akár ezzel a „taktikával”, akár mással. Hogy reagáltak a nők? Volt-e pozitív hozadéka a dolognak, összejött valami, vagy csak elutasítással találkoztatok? Volt már úgy, hogy megszivattak? Tesztek ki ilyen képet mindenki által látható helyre, vagy csak sunyi módon, privátban küldözgetitek?



2016. dec. 12. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok,de magam sem értem.
2016. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
szánalmaso, ők csak ennyit tudnak nyújtani
2016. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Èn csak élőben mutogatom :D de akkor más a cél mint szimpla mutogatás
2016. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Nekem itt nő kérte, hogy küldjem el. legalábbis reélem hogy nő. ennyi. ti nők is szerettek nézni farkakat. mármint nem a prüdek... ennyi. :P
2016. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jött össze így több szexpartnerem is, igen. Mondjuk nekem egész testes meztelen képem volt, így azért több nő fantáziáját megmozgatta, mintha csak a farkam lett volna a képen. De nem nyomtam mindenki orra alá, zárt albumban voltak a képek, így akit érdekelt, csak az láthatta.
2016. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van, lehet így - ezzel a kultúrált tálalással - szexpartnert találni. Nekem is jött már így össze.
2016. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom olyan mint a horgászat. Bedobják a kukacot, a csalit, és várják, hogy valaki ráharapjon :D


"-Városbéli puhányok, nyavalyások, ha gyötör a láz! Fületek nyissátok gyorsan!


-Hallgassátok!


-Amit most néktek...


-Hallgassátok!


-Amit most néktek eldalol a Hohoho nagy horgáááász! Hohohoho!" :D

2016. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Férfiként őszintén szólva nem értem, miért csinálják. De mindjárt küldök egyet privátban, hátha kiderül, mi a jó ebben. Csak muszáj lesz több részletben csatolnom. :D
2016. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, erre én is kiváncsi lennék.:)
2016. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen férfiak nyilván semmit sem tudnak a női lélekről, és férfiésszel próbálnak közelíteni a kérdéshez. Miután pedig a férfi vizuális lény, azt hiszik, hogy a nő is így működik, és beizgul a hancúrléc látványára.
2016. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!