Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak, akik a farkato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, akik a farkatokat különböző partnerkereső oldalakon mutogatjátok! Mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Úgy gondoljátok, hogy ezzel megnyeritek a nők szívét? Vagy hogy azt mondják majd, hogy „Óóóóó de szép farok! Már alig várom, hogy beleüljek!” Vagy mi jár ilyenkor a fejetekben? Sikerült már ezzel elérni valamit? Volt, aki vevő volt rá? Úgy érzitek, hogy ezzel kompenzálni tudjátok a való életbeli sikertelenségeteket? Alfahímeknek érzitek magatokat, akik így mutatják ki a férfiasságukat (szó szerint)? Vagy csak trollkodtok?


Érdekel még a korotok, illetve az is, hogy mit sikerült eddig elérnetek a másik nemnél (akár ezzel a „taktikával”, akár mással. Hogy reagáltak a nők? Volt-e pozitív hozadéka a dolognak, összejött valami, vagy csak elutasítással találkoztatok? Volt már úgy, hogy megszivattak? Tesztek ki ilyen képet mindenki által látható helyre, vagy csak sunyi módon, privátban küldözgetitek?



2016. dec. 12. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát ismétlem pedig kért tőlem már nő itt. ennyi.
2016. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Ezek szerint te sem, ha azt hiszed minden nő egyforma. Vannak, akik beindulnak hasonló képekre, igen. Ahogy írtam, rám is indultak már be ilyen kép láttán, és ők akarták látni, nem én mutogattam csak úgy.
2016. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van akit beindít ez, és jó érzés, ha sikerül felizgatni. Csak olyannak küldök ilyen képet, aki kéri. Aki kéri, bizonyára izgul rá.
2016. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha a szexualitás témában valaszolok szinte bármit, egyből jön a privát üzenet vanali primitív szöveggel, néha képpel.

Néha a nők sem piskóták, de aki pusztán egy idegen fsz látványától beizgul, az azért elég furcsa...

2016. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

És beszélgettem pszichológussal erről, meg én is hetero férfiként gondolkodtam ezen.


A többség úgy szorong. Akik kéretlenül küldenek képet, legtöbbjük önbizalom hiányban szenved.


De ez sajnos a hölgyek számára nem vigasz. Meg tudom érteni a őket, én egyszer egy srácot ól kaptam egy videót, ahol kisminkelve szopott egy péniszt. 🤦‍♂️😅🤣🤣

2023. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!