Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nálatok ki a dominánsabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki a dominánsabb?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg ez a dolog? Van akiknél váltakozik ez a szerep?

2017. júl. 12. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk a csaj.
2017. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
nálunk a domináns a dominánsabb
2017. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
A magam ura vagyok.
2017. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
En vagyok a dominans !
2017. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetenként változik, de összességében inkább a párom a domináns a kapcsolatunkban. Ez részben azért van, mert az eddigi életemben és a jelenlegi munkám során is vezető szerepet töltök be, és jó érzés, hogy a párommal végre elengedhetem magam kicsit. Szükségem van rá, hogy ne mindig rajtam legyen a teljes felelősség. Szóval ő a dominánsabb.

Amiben megnyilvánul: döntéshozatal, szex és egyéb fizikai kontakt (nem a top-bottom szerepek), viselkedés fenyegetés esetén

2017. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a válaszod :)
2017. júl. 12. 22:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én (p/u) vagyok a dominánsabb a kapcsolatban. Nem önszántamból, hanem "muszájból". És nagyon nem élvezem ezt a szerepet. Szinte egyidősek vagyunk, 1 hónap korkülönbséggel én vagyok a fiatalabb. 2004 óta vagyunk együtt. Alapvetően totál alkalmatlan vagyok bármilyen vezetői szerepkör betöltésére és alapjáraton totál nem lennék domináns egy kapcsolatban. Szerintem egy kapcsolat akkor az igazi, ha demokrácia van, mindkét fél egyenlő, mindenki maga hozza meg a saját döntéseit, mindenki maga felel a döntései és a tettei következményeiért, mindenki maga szervezi meg a saját életét, összhangban egymással. Csak hogy a párom (a/u) egyáltalán nem ilyen alkat... Totál képtelen az önálló életvezetésre, a mindennapi teendők megszervezésére, összehangolására, határozatlan, döntésképtelen, tipikusan olyan alkat, akit "vezetni kell". Folyamatosan igényli a segítségnyújtást, irányítást. Ezért "kényszerből" én irányítom a kapcsolatunkat, én döntök szinte mindenben. Pedig sokkal inkább tetszene a 'mindenki teljes mértékben egyenlő' felállás. Ha nem tartanám egyben a dolgokat, nem lennék dominánsabb, már nagyon rég' nem lennénk együtt. Viszont a döntéseimet maximális mértékben minden esetben úgy hozom, hogy a párom érdekeit teljes mértékben szem előtt tartom (sőt, gyakrabban a saját érdekeimet inkább háttérbe szorítom miatta). És hogy nálunk változik-e ez a szerep? Bár úgy lenne, hogy néha változna! De sajnos nem. :) Ez van már 13 éve. :) Sebaj, Ő ilyen. Így szeretem. :) Mindezek mellet túlnyomó többségében szinte csak jó tulajdonságai vannak, nagyon szerethető, jólelkű "figura". :)
2017. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7 Tényleg nagyon szeretheted :)

Köszi a válaszod, elgondolkodtató volt.

2017. júl. 13. 10:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok a dominánsabb, személyiségünkből adódoan is én irányitóbb személyiség vagyok,szerrtem kézben tartani a dolgokat? a párom meg olyan kis nyugodt, cuki srác, aki szereti rámbízni a döntéseket:-) Általában én intézem a hivatalos ügyeket, én kezelem a penztárcánkat(de nyílván ő is mindent megkap,amire szüksege van/amit szeretne), én szoktam vezetni, stb. Az ágyban viszont ő a bújósabb, többször szokott ő kezdeményezni:-) Persze ezektől függetlenül egyenlőek vagyunk,ő is elmondhatja a véleményét,nem önkényesen uralkodom.

29/F, ő 24/F

2017. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Béla211 ***** válasza:
100%
Nálunk inkább a párom a dominánsabb. Ez adódik a kor különbségből is 16 évvel idősebb nálam. Az ágyban viszont általában én irányítok:D De pl pénz ügyekben meg hivatalos dolgokban rá hagyom magam van amit elintézek én amikor látom ,hogy nagyon nem csinálja akkor azt át vállalom. De nagyon utálom a hivatalokat és a bankokat. Ha rajtam múlott volna lese kötöm a pénzem.Mondjuk most sem sok értelmét látom és azt se szeretem ,hogy számlára küldik a pénzem ami miatt a bank levon kezelési költséget.Na de a számlákat ő intézi. Mondjuk a vízóra beolvasását én ,mert mindig elcsúsztunk vele és meguntam és át vettem. Amúgy én képes lenék mindent elintézni ha rá lennék szorulva de mivel ő rutinosabb benne és én nagyon rühelem ezért kényelmes vagyok és ezeket a dolgokat rá hagyom.(vagy lehet inkább lusta)Nyaralásokat viszont általában én szoktam szervezni. Mondjuk most ő választotta ki .
2017. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!