Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha (már) nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha (már) nem vonzódom a páromhoz? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Szexuálisan nem vonzódom hozzá. Néhány hete jöttem vele össze, de csak a napokban tudatosodott bennem, hogy amikor vele vagyok, akkor sosem rá, vagy a testére izgultam fel, hanem a köztünk lévő különbségekre. Ő 30 centivel alacsonyabb nálam, és elég vékony is. Én pont az ellentetje vagyok, magas és izmos. Imádom amikor egymás mellett állunk, vagy szemben egymással, és szegénykém nem ér el, ha meg akar csókolni, le kell hajolnom. Annyira cuki, édes minden része és mozdulata. Visszahúzódó, mégis nagyon kedves, értelmes srác. Eddig egyszer feküdtünk le, én minden másodpercét élveztem. Nagyon vigyáztam rá, de még így is egy picit nagy voltam neki. Tényleg ő a mindenem, de most amikor erre rájöttem a napokban, hogy végülis nem ő vonz, picit megrémített. Szerintetek mi legyen? Működhet ez hosszútávon? Már olyan gondolatok is jártak a fejemben, hogy ennyi erővel akár lánnyal is lehetnék. Persze ezeket elhesegetem, sosem csalnám meg, meg amúgy is csak a fiúkhoz vonzódom.

Ő 19/f/m, én 22/f/m



2017. júl. 11. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezt hogy érted? Azt írod élvezted, meg izgatnak a különbségeitek. Szóval ő is izgat, hiszen a különbség egyik felét ő adja. Az, hogy vannak lányosabb tulajdonságai, nem egyenlő azzal, hogy lány is. Amúgy 19 évesen még egy csomót fog fejlődni testileg, nem lesz mindig ilyen vékony.
2017. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az izgat, hogy én milyen nagy és erős vagyok hozzá képest. De ezt akár meg is fordíthatnám, vagyis hogy ő milyen kicsi és vékony hozzám képest. Lehet, hogy ez egy fura fétis lenne?
2017. júl. 11. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudok sokat a párkapcsolatokról.


Érzelmileg vonz téged? Szereted őt?

Mert ha igen akkor szerintem valahogy közöld vele. Lehet hogy ha őszinte vagy vele akkor talán megoldhatjátok a gondokat.


Amúgy milyen magasak vagytok?

2017. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a magassághoz kapcsolódó "fétis".

Az evolúciós öröklésünk ez is, a nálunk alacsonyabb, vagy jelentősen alacsonyabb, nekünk tetsző személyek iránt egy védelmező ösztön kapcsol be, inkább ölelgetős tutujgatós, nem keverendő a szerelemmel.

2017. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én 198 cm vagyok, ő pedig 168 cm. Nagyon szeretem őt, vagy legalábbis szeretném, ha mindig együtt lennénk. Nekem nem kell más, sosem voltam ennyire biztos ebben.
2017. júl. 11. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor továbbra is azt tanácsolnám hogy beszélj vele.
2017. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom nem kell ezen olyan sokat agyalni. Szereted, vele akarsz lenni, a szexet is élvezted, mi itt a probléma? Nem minden kapcsolat olyan, hogy hetekig feláll ha csak ránézel. Majd eldől meddig tart, nem kell aggódni.
2017. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, chill.


Van az úgy, hogyha minden rendben van és elkezdesz gondolkodni, aztán hirtelen nem - akkor túlgondoltad.

Nem feltétlen van így, de ez is egy lehetőség.


Az első pár hétben meg mmiinnddeennkkii átesik ezen a kis parán, hogy most akkor mi legyen omg, mondom, mindenki :D Van akinél két gondolat meg van aki bőg, meg mindenféle.


Adj időt magadnak.

2017. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod az a vicc hogy én hasonló vagyok mint párod pici de én tényleg nagyon pici vagyok 158cm és 45kg +- tehát vékony is én sem vagyok szó szátyár. Párom 188cm magas és izmos stb ő már mondta hogy mennyire izgatja hogy milyen pici és törékeny vagyok engem meg az izgat hogy ő nagy és masszív szerintem az ha izgulsz arra amilyen hát épp ezért vagy vele együtt meg mert szereted vagy nem?


19/F/P

2017. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangozhat. De én meg irigylem hogy alacsonyabbak vagytok.

Mert én is olyan pasit szeretnék aki magasabb nálam így lehet érezni rajta a "védelmező ösztönt". De az én 186 cm-mel nehéz magasabb pasit találni.

2017. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!