Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy szerezzek meg egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy meleg férfit csak szexre?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és sajna nagyon tetszik a pasi,szívesen összejárnék vele.

Szóval ,hogy szerezhetném meg? Nem ismerem csak látásból.


2017. júl. 10. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Jo pasi e te sosem szopogathatod a kolbaszat:) imadom felsulni latni a noket akik mindent a mellukkel akarnak elintezni es ha ez nem jon be egy melegnel hat az fantasztikus:D jo pasi es sosem fog lefekudni veled:)
2017. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
utolsó: pacsi! ezt én is imádom.. xD ó édes istenem, hányszor volt olyan, hogy amikor annó a vendéglátásban dolgoztam, néhány csaj a dekoltázsával vagy a (szerintük) szexin flörtölő mozdulataival/szavaival akart vmit elérni/kapni vagy csak szimplán meghívatni magát.. közben meg rólam totálisan lepereg minden ilyen kísérlet! :D
2017. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem tudsz ezen felfogni? Meleg. Te sosem leszel megfelelő neki. Vergődhetsz itt nekünk tovább, hogy milyen jó pali, el is hisszük, csak te nem bírod megérteni, hogy számára te nem vagy megfelelő....Bírom az ilyen buta tyúkokat, akik azt hiszik hogy egy meleg is elcsábítható...Sebaj, majd írd meg nekünk mekkorát koppantál. ;)
2017. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!