Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik pártra szavazzak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy meleg fiú kérdése:

Melyik pártra szavazzak melegként?

Figyelt kérdés
Melyik párt tolerálja a melegházasságot, örökbefogadást?
2017. júl. 9. 18:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%
Momentum!
2017. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából tökmindegy, a politikusok jórésze életében nem dolgozott 5 percet olyan helyen, ahol értelmes, hasznos dolgot kell csinálni és van felelősségvállalás.


Egyikre sem bíznám az országot

Fidesz - a való élettől teljesen elszakadt, ciki dilettánsok, akik ipari méretekben lopnak, közben meg a segged lyukába is be akarnak nézni.


Mszp és társai - vén komcsik és azok leszármazottai, komcsi jót még nem tett az országgal, kárt annál többet.


LMP, Momentum - semmihez nem értők, életükben nem volt egy rendes munkahelyük, az összes büfészakos közgazdász


Jobbik - ez még esélyes lett volna addig, amíg ki nem derült, hogy teljesen hiteltelenek, ezzel a cukiság kampánnyal kb. le is nullázták magukat. Vagy vannak elveik valakinek vagy nincsenek.


Olyanra szavaznék akiknek fontos, hogy megőrizzük a kultúránkat és helyi kézben legyenek az erőforrsások, ahelyett, hogy hagyják, h a multik rabszolgaként dolgoztassanak, eladják a szemetet nekünk majd az összes pént elviszik, adót nem fizetnek. Plusz nem túrkál az emberek zsebében, ágyában, életében, értelmes törvényeket hoz, betarthatatlan kusza szarok helyett.


Olyan úgy sem lesz, hogy nem hagyják, hogy a szemünket is kilopják...


Mellesleg a jobbosoknak sem lehet az ideológián kívül bajuk a melegekkel, mivel jó részük hedonista, intelligens és többet költ és adózik.


SZóval nekem egyik sem alternatíva jelenleg.

2017. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én melegként a Demokratikus Koalícióban találtam meg azt a pártot, ahol feltétel nélkül lehetek meleg.

20 évig voltam SZDSZ tag, ott is azért, mert egyedüliként álltak ki a melegek jogai mellett.

A DK amióta létezik, testületileg vonul a Budapest Pride-on, sőt, amikor az elnökünk miniszterelnök volt, több nyíltan meleg politikus kapott fontos kormányzati pozíciót, emellett meghallgattak minket pl. a polgári törvénykönyv módosításával kapcsolatban.

47 éves vagyok, 16 éves korom óta politizálok, higgyétek el, értem, miről beszélek.

2017. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!