Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan ismerkedtek meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtek meleg társkeresőkön, milyen üzeneteket írtok?

Figyelt kérdés

-Töltesz -e képet fel magadról publikusba, illetve olyan személynek írsz -e, akinek nyilvános a képe?


-Hány km-re lakjon tőled, esetleg ugyanabban a városban -e?


-Te kezdeményezel -e, vagy megvárod hogy rád írjanak?


-Milyen üzeneteket írsz és kapsz konkrétan? Sablonosakat? Sokan írják a profiljukba, hogy "ne legyél sablonos", de szerintem ezt máshogy nem lehet, legalábbis az elején nincs sok lehetőség annak kifejezésére, hogy ismerkedni szeretnél vele.


-Mennyit leveleztek körülbelül, melyik az a pont, ahol te meggyőződsz arról, hogy ő ideális lehet számodra, vagy egyáltalán valós személyt takar -e a profil?


-A bizonyosságot követően megadod -e neki a közösségi oldaladat, esetleg a telefonszámodat?


-A közösségi oldalon vagy a telefonálást követően általában mennyi idő múlva találkoztok?


-A találkozót követően megmondjátok -e az idealizált személynek, hogy ő nem az igazi számotokra, vagy csak egyszerűen leléptek, és a veletek idealizáló személy megszokta -e mondani nektek, hogy te nem testesíted meg számára az ideált?


2017. júl. 6. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szép sorban (bár most épp elegem van a társkeresőkből, de régebben voltam fent):


-Igen, töltök fel képet, mert sokan csak olyanok profilját nézik meg. Előfordult többször is, hogy beszéltem kép nélküli személlyel.


-Budapesten tanulok, szóval lehetőleg ő se lakjon/tanuljon messze.


-Legtöbbször másra hagyom a kezdeményezést.


-Rengeteg olyan jött, hogy "szia, mizu?". Az ilyenek csak felidegesítenek. Mi újság? Mivel eddig sosem beszéltünk, ezért bármit mondhatok, az új lesz. Sokkal szimpatikusabb, ha pl reagál valamire, amit a profilomon olvas.


-Nem árt pár hétig levelezni. Az első néhány nap alatt nehéz megismerni valakit jobban, megbízni benne. Hogy mikortól tudom; hogy ideális lenne számomra? Változó.


-Inkább telefonszámomat adom meg, és viberen tudunk üzenni egymásnak. De akár a facebookon is beszélhetünk. (Ha zaklat, akmor mindkét esetben könnyen tiltani lehet.)


-1-2 hónap. Néha több, néha kevesebb. Van, hogy sohasem.


-Én mindig megmondom, hogy mi a benyomásom. Sajnos előfordult már velem, hogy pozitívakat mondott csak a randin, utána mégis fokozatosan eltűnt.


Remélem, segítettem bármiben is :D


20/f

2017. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!