Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti még soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti még soha nem éreztetek vonzalmat nő iránt az életben egyszer sem?

Figyelt kérdés

Melegek ti még soha nem éreztetek vonzalmat nő iránt az életben egyszer sem?

Ezt nem akarom elhinni!


Én nő vagyok és éreztem már vonzalmat nő iránt.Söt legtöbb barátnőm igy van vele hanem minden nő.Majd pont ti meg nem ?Hogy is van ez ?


2017. jún. 24. 05:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

10:

Képzeld el, hogy ott egy ember, akihez nem vonzódsz romantikus és szexuális értelemben (ez még megvan két azonos nemű hetero között is), ám itt jön a csavar: azok, akik itt azt írják, hogy szelektálva látják őket/ nem veszik észre őket, náluk bejön az a hatás is, ami a két hetero között meg van, de a homo ellentétes nemeknél nincs. Ez pedig az irigység, féltékenység, egyéb emberi érzelem nyalánkság. ugyanis míg egy hetero lány simán végigmér egy másik lányt, azért, hogy lássa, jobb e, vagy rosszabb e nála, addig egy homo fiút még ennyire sem köti le a női testek bája. (Ez puszta pszichológia és simán lehetséges.)


Személy szerint imádom a nők társaságát, ám nyitottságom miatt, már 3. osztályos koromban rájöttem az irányultságomra, így nem jött szóba, hogy lány felé efféle érzelmeket tápláljak.

2017. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszoló vagyok: Teljesen azonosulni tudok azzal, amit az előttem szóló leírt. Egyszerűen nincs miért észrevennem őket. Konkurenciának nem konkurenciák (ők a hetero srácokra pályáznak én meg a meleg srácokra), nem is ugyanaz a súlycsoport vagyunk biológiailag (mit vessek össze a nőkön és magamon? :D ), esztétikailag pedig egyáltalán nem érdekelnek. Főleg úgy nem, hogy közben rengeteg srác mászkál körülöttük az utcán, akik viszont megragadják a figyelmem. :)
2017. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Én már voltam szerelmes lányba, legalábbis nagyon akartam járni egy lánnyal, akinek az akkori pasija csak nyűg volt, és szakítani akart vele, és több ismerősömtől is tudtam, hogy bejövök a csajnak, de mégis kikosarazott. Voltak előtte barátnőim, de nem jutottam velük messzire: egyszer volt petting, de nem engedtem a csajnak, hogy engem simogasson, vagy odanyúljon.

Amikor pedig először mentem randizni sráccal akkor nagyon sok minden a helyére kattant, amit előtte nem értettem mért csináltam. Egyszerűen az első randi annyival jobb volt, mint a csajokkal járni, vagy beszélgetni, vagy csókolózni, vagy bármi. Egy beszélgetést jobban élveztem a sráccal, mint azt hogy nővel csókolózok. És amikor a csókig jutottam a randin akkor már kb rögtön szerelmes is lettem a srácba. Sokkal-sokkal jobban tetszenek a srácok és előttük a csajos dolgokat csak magamra erőltettem.

Azzal egyetértek én is, hogy nem igazán jegyzem meg a csajokat, a neveiket sokkal lassabban nevezem, mint a fiúkét. Látom, hogy szépek is tudnak lenni a csajok, de őszintén szólva, esztétikailag, az hogy 5 vonallal le lehet rajzolni egy nőt egyáltalán nem hat esztétikailag elégnek nekem. Viszont egy férfitest, na azon vannak részletek, ahogy az izmok és az erek a bőr alatt kidudorodnak, ahogy a kockák, vagy a vállizom és a karizom kirajzolódik az gyakorlatilag sokkal szebb, mint egy nő, egyszerűen nincs a nőkön nagyon sok részlet, ami miatt őket szépnek találnám, ez magánvélemény.

2017. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Ugyanezt érzem hetero nőként amikor a férjem testére nézek. Ugyanakkor szerinte nincs semmi izgató egy férfi testen, sőt. Ellenben a nőké a nyammm kategória.

:)

2017. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
utolsó ezt most nem vágom te mitől vagy hetero?:D MAx leszbikus vagy bixes de ahogy írod férfiba semmi izgato akkor inkább leszbikus vagy. Férjed tudja már hogy leszbika vagy?:D
2017. jún. 28. 09:07
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te némi értelmezési problémákkal küzdesz :D


"Ugyanakkor szerinte nincs semmi izgató egy férfi testen"

Szerinte -> = A férje szerint....


Ja, és nem bixes hanem biszex :D

2017. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szövegértésből egyes, leülhetsz.

Nem vagyok bi, se leszbikus. Csak egy hetero 2 gyerekes anya.

Azt meg végképp nem értem hogy minek küldted el a válaszod privátként is.

2017. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!