Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti még soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti még soha nem éreztetek vonzalmat nő iránt az életben egyszer sem?

Figyelt kérdés

Melegek ti még soha nem éreztetek vonzalmat nő iránt az életben egyszer sem?

Ezt nem akarom elhinni!


Én nő vagyok és éreztem már vonzalmat nő iránt.Söt legtöbb barátnőm igy van vele hanem minden nő.Majd pont ti meg nem ?Hogy is van ez ?


2017. jún. 24. 05:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem már de az inkább rajongás szerű volt és közelében sincs ahhoz amit fiuk felé érzek.
2017. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Számomra valahogy minden nő egyformának tűnik, ennélfogva hogy is érezhetnék bármelyik iránt is vonzalmat? (Nem beszélve arról, hogy szexuálisan egyenesen taszítanak a nők)..

A csoporttársaim közül a lányokat egy évbe telt memorizálnom és mindenkit valamilyen karakteresebb vonásáról vagy tipikus viseletről (pl. két fülbevalót hord a fülében, rókafeje van, egyetlen vörös hajú, fiúsan rövid a haja, stb.) tudtam csak megjegyezni.. Valahogy szelektív az arc és ember memóriám. A srácokat egyből meg tudom különböztetni és elég jól fel is tudom őket mérni (egyértelmű okoknál fogva). De a lányok feladják a leckét, mert az utcán gyakorlatilag olyanok számomra, mintha levegők lennének. :/ Lehet miatta utálni, de nem szándékos.. Egyszerűen így működöm.

2017. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
En szexualis vonzalmat nem. Eszreveszem azt, aki szep, vonzo no, magassarkuban tipeg, es arra gondolok, hogy ha hetero lennek akkor adnam. De igy semmilyen szexualis vagyat nem valt ki, a noi testet unalmasnak talalom szexualisan. Annyira vonzo, mint egy alma. 24/F
2017. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha evyno irant se ereztem semmilyen vonzalmat, max baratilag tudok rajuk gondolni
2017. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is hasonlóan érzek mint a #2 es válaszoló.

Egy ideig azt hittem, sokkal több fiú van mint lány, mert gyakorlatilag észre sem vettem őket az utcán, számomra is mind egyformák.

Látom ha valaki szép, igényes, csinos de semmit nem vált ki belőlem.

2017. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én is nő vagyok és még soha nem éreztem vonzalmat másik nő iránt...
2017. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
11-14 éves korom között (általános iskola 5-8. osztály) többször is voltam szerelmes lányba. Nem jártam velük, csak szerelmes voltam (plátói). Ugyanebben az időszakban ugyanez volt a helyzet a fiúkkal is. Egyszer lányba, egyszer fiúba voltam szerelmes, felváltva. Aztán nyolcadikos korom után valami megváltozott: már soha többé nem voltam szerelmes lányokba, csak fiúkba. Nem tudom, mi történt ekkor, egyszerűen a fiúk sokkal intenzívebben kezdtek érdekelni, a lányok pedig már egyáltalán nem. Soha többé.
2017. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam szerelmes lányba mikor gyerek voltam. Óvodában meg alsóban csak a lányokba voltam szerelmes. Aztán ahogy elkezdtem kamaszodni elkezdtek érdekelni a fiúk. Mostmár csak ők izgatnak a lányok nem.
2017. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem.
2017. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
OFF lesz, szóval előre is bocs, de hogy értitek, hogy a lányok mind egyformák? Mitől egyformábbak, mint a fiúk? Ezt baromira nehéz elképzelnem.:D
2017. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!