Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok aktív mért nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok aktív mért nem szeret óvszert használni?

Figyelt kérdés

Aktívként én minden bevetésnél használok óvszert, de sokan nem szoktak amit nem értek. Ha jól síkosít valaki, akkor nincs érzet beli külömbség.

Ha tudom, hogy a parteremnek nincs nemi betegsége és monogám kapcsolatban vagyok vele, akkor is óvszert használnék.

Ez nem olyan mint a valginális sex, védekezés nélkül nem akarom sz*rba dugni a farkamat.



2017. jún. 15. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés.
2017. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezed tőlük megkapod a választ, ők úgy jobban élvezik. Persze ez felelőtlenség. Lehet nekemesni.
2017. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak itt tudom megkérdezni mert én is aktív vagyok :D

19/f

2017. jún. 15. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: párom több éves párkapcsolat után is mindig gumit húz, mert ő úgy érzi komfortosnak az egészet. Részemről passzívként még jobban is járok, mert nem kell utána kimosnom magamból a g*cit. :D

Úgyhogy nem vagy egyedül ebben a dologban..

2017. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
barátommal nem használunk gumit de még sose lettem sz...ros tőle
2017. jún. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Passzív vagyok, párom sose húz gumit, mivel nem vagyunk betegek és gyakran beöntést csinálok "szarba se dugja" a farkát. :D azt mondja gumiban ő neki nagyon rossz, alig érez valamit.
2017. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!