Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A kemény, vad dugást szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kemény, vad dugást szeretitek jobban, vagy a gyengéd, romantikus szexet?

Figyelt kérdés
Esetleg ha másféle képpen akkor azt is leírhatjátok. Nincs rossz válasz, persze ebben a témakörben maradva.
2017. máj. 16. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem ha rendesen elvan intezve a segglukam.
2017. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A keményet! Nálunk az ágyban nincsenek érzelmek, csak vágyak. :P A mindennapokban romantikusak és bújósak vagyunk egymással, de amikor szexre kerül a sor, az mindig vad és állatias. :)
2017. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vad szexet szeretem 20/f p
2017. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Helyes. :P
2017. máj. 20. 20:36
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő közt van az igazság. Mint szerelemben, mint szexualitásban úgy gondolom hogy kell a vad szenvedély, de érzelmek nélkül meg csak fizikai kielégülés lesz csak.
2017. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: van, akinek pont ez kell. Nálunk évek óta működik úgy, ahogyan a 12-es válaszomban leírtam és soha nem akarnánk a szexuális együttléttől mást, mint pusztán fizikai kielégülést. Ahogy írtam is, nálunk az érzelmek a mindennapokban vannak jelen (egy érintés, egy csók, egy ölelés egy kedves szó, egy romantikus gesztus, stb.), de a szexben egyikünk sem igényli ezt. Ezért nem is szeretjük szeretkezésnek hívni azt, ami köztünk van.. mert ott nincsenek érzések, csak - ahogy mondtad is - fizikai kielégülés.

Az van, hogy egyszerűen mindenkinek más az igénye. Van, aki szélsőséges, más pedig hozzád hasonlóan az arany középúton jár. :)

2017. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jöhet, attól függ milyen hangulatom van
2017. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!