Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A kemény, vad dugást szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kemény, vad dugást szeretitek jobban, vagy a gyengéd, romantikus szexet?

Figyelt kérdés
Esetleg ha másféle képpen akkor azt is leírhatjátok. Nincs rossz válasz, persze ebben a témakörben maradva.
2017. máj. 16. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

inkább gyengéd szeretkezés híve voltam eddig

de ha úgy felhúz a másik, akkor inkább a vadabb, ösztönösebb :) de persze legyen eleje és vége :P


24F

2017. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

kiadsam333

Régóta látlak itt de még nem tudtam hogy meleg/biszex vagy. :DDD

2017. máj. 16. 14:05
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
bocs benéztem a kategóriát :D hetero vagyok :)
2017. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút a kemény, vadat :)
2017. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiadsam333 egy párszor már benézted, nem kellene szemüveg? :D


A kérdésre visszatérve mindkettő :)

Van mikor barátommal egy vadabb menetre vágyunk, máskor pedig egy gyengéd szeretkezésre.

2017. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

#5:

6 hónaposan születtem, az inkubátor miatt am is szemüveges vagyok, csak nem szoktam megnézni az alkategóriát :)

régen asszem még szabály is volt arra, hogy külön ki kellett emelni a kérdésben, hogy, ha homoszexuálisoknak

2017. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

7:3-hoz az arány a vad javára


bi


🐑

2017. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Vadabbat. 18/F/M :)
2017. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó, hangulat függő hogy melyiket akarom épp.
2017. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen egy ismert televíziós közszereplő (nő) mondta a következőket: "Egy férfi legyen figyelmes, gyengéd, romantikus és érzéki az ágyban... Az elején, meg a végén... Na, de közben...(?!)" :D

Szerintem ez egy nagyon jó mondás. :) Amúgy nem tudok különbséget tenni, hogy melyiket szeretem jobban a kemény, vad dugás és a gyengéd, romantikus szex közül. Szituáció függő. Néha az egyiket, néha a másikat. Illetve szerintem van még egy harmadik változat is, a SZENVEDÉLYES szeretkezés. Ami szerintem pont az előző kettőnek az ötvözete. Egyszerre dinamikus és érzéki is. Ez a legjobb, a kedvencem. :) Ti hogyan írnátok le, hogyan jellemeznétek a szenvedélyes szexet? Szerintetek is a kettő között van valahol? (Kemény, vad dugás és gyengéd romantikus szex.) Vagy egészen máshogy fogalmaznátok meg?

2017. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!