Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a világ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a világ legjobb pasijába, aki hetero. Azt értem hogy szopást nem enged, de miért tiltja hogy szeressem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Átérzem a helyzeted. Teljes mértékig. De hát nincs mit tennünk. Ő legalább most ballagott el, tehát ilyen szempontból nekem könnyebb, hogy valószínűleg többet már nem fogom látni, mert elköltözött tanulni. Igaz egy héten át bőgtem miatta.
2017. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de én teljesen értem őt. Én heteró lány vagyok, de ha egy fiú barátom belém szeret(ne) én se örülnék, és azt akarnám, hogy minnél előbb találjon valaki mást, ennek egyszerű oka van, szeretem őt mint embert, és tisztában vagyok vele, hogy azt nem fogom tudni megadni neki amire ő vágyik tőlem és valószínűleg fájdalmat fogok neki okozni, amit nem szeretnék.
2017. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem vagyok a világ legjobb pasija, de heteroként én sem engedném meg senkinek ( férfinek), hogy lesz.pjon, vagy a " szerelmé
2017. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
...."szerelmével" üldözzön...és azt gondolom, hogy aki kétségbe vonja ezt s fajta szabadságot, hogy ezt én eldöntsem, az elítélendő...
2017. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
megint egy..
2017. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert kenyelmetlen neki.. Es ez teljesen jogos.. Enis hihetetlenul kenyelmetlennsk ereznem ha tudnam h valaki szerelmes belem mert en nemvagyok bele, es egyszeruen kenyelmetlen a tudat, meg akkoris ha pasi mert nekem pl baratom van,milyen szar lehet h pasid van de valaki ott all mindig mogotted es sugarozza h "szeretleeeek".

Szamomra ez egy magyon kenyelmdtlen erzes lenne. 18/F meleg

2017. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%
hiába pontoztok le egyre több az ilyen meleg vagyok de heterot szeretek jelleg kérdés
2017. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szerezz egy kis önbizalmat és ne tegyél másokat magad elé.
2017. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

ha orulsz a boldogsaganak, akkor annak is orulj, hogy o veled ellentetben nem beteg. ez nem egy veled szuletett tulajdonsag, hogy a pasikat szereted, ne eroltesd ra masra ezt a ferde hajlamot, inkabb keresd meg az okot, hogy miert felsz a noktol, aztan valtoztass rajta.

18/L

2017. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 abszolút tudatlan vagy
2017. júl. 14. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!