Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passziv vagy aktív Melegek ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passziv vagy aktív Melegek ti fizetnétek a szexért?

Figyelt kérdés

Ti mennyit fizetnétek egy incsiklandó gyantázott selymes szűk forró fiú ánuszért?Vagy egy meleg merev lüktető péniszért ami teli élvezi az ánuszotokat?

Mivel a mai világban már egyre többet hallanni pesten arról hogy hetero férfiak aktívkodnak fiúkat dugnak pénzért hogy tudják fizetni a albérletet és a egyetemet.

A Népligetben tavaly nyáron a saját szememel láttam hogy egy meleg pasi 25 ezret fizetett egy másiknak hogy szopjon tehát a passziv fizetett az aktívnak.



2017. máj. 10. 09:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén 1 ft-ot sem.


Bár mostanában 1 másfél éve hanyagolom az ismerkedés bármilyen formáját,de anno amikor ismerkedtem egyáltalán nem volt gondom, arra gondolok ,h akit kinéztem magamnak és tetszett 90%-ban megkaptam 20 emberből talán 1 max 2 tő utasított vissza,szóval én ilyen szinten szerencsés vagyok mert helyes és vonzó vagyok és majdhogynem bárkit megkaphatok(nem önteltség csak a példák ezt igazolják)van aki biztos vevő az ilyesmire gondolom azok akiknek önértékelési problémái vannak vagy rondák illetve csak szimplán a tiltott gyümölcsre vágynak azaz hetero fiúra.Én nem ítélkezem senki felett sem ,de nekem nagyon nem jönnek be a kurvzós dolgok amikor hetero haverjaim is nagyba mesélik ,h dugtak kur*val valahogy én érzem cikisen a dolgot,h az életben képtelen önerőből vagy mi? De nem ítélem el akinek ez kell hajrá!

2017. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit biztosan nem fizetnék egy szopásért, semmilyen, még kölcsönös formában sem!

Még nem fizettem szexuális szolgáltatásért!

De ha fizetnék, akkor se ennyit! És mivel BI vagyok, a partner akár nő, akár férfi, nagyon a toppon kellene, hogy legyen, és kellőképpen fiatalnak is ahhoz, hogy a pénzemért nyúljak!

De van olyan akinek fizetnék, nem tagadom...

2017. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 kovpet ***** válasza:
100%
Van az az ember, akiért igen. Mindkét nemből.
2017. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Baloghszabinak fizetnék
2017. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizettem senkinek se, mindig akad, aki ingyen kielégít.
2017. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy tizest megérne egy tini futyi:-)
2017. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy shemale-lel való szexért fizetnék.
2017. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam senkivel ,de fizetni biztos nem.
2017. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
19/f
2017. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
hát egy helyes hetero fiúnak akit nem máskülönben soha nem kaphatnék meg annak igen, fizetnék érte :D
2017. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!