Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg/bi srácok! Külsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg/bi srácok! Külsőre milyen passzív fiú jön be nektek?

Figyelt kérdés

Nyílván a kisugárzás és a személyiség a fő, de mégis, melyik típusra vágytok?

- Magas, vékony/szálkás test, arcra inkább aranyos mintsem férfias, nem teljesen szőrtelen (csak fenék, felső test)

- vagy inkább a kerek pofi, átlagos, "erősebb" tónusú alkat?

Hajszín nektek számít?



2017. ápr. 30. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a belső a legfontosabb. Sok igényem külsőre nincs, legyen ápolt. De ha az ideálom kéne leírnom az a következő lenne: kissé sportos, vékony, kb. Akkora mint én (173 cm), borostás, ne kegyen szőrtelen, de ne legyen egy ősember :D. Hajszíne nem számít, de ne legyen egy páwagyerek, nem szeretem ha az az idióta kétoladt kopasz, középen meg seggig érő haja van. Szeme legyen kék, és varázsoljon el a mosolya :) De sajnos ilyen nincs a korosztályomban. Viszont ha valaki magára ismer, írhat :) a belső nekem nagyon fontos

15/f/aktív

2017. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!