Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan legyek jóban a sráccal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jóban a sráccal? ( szerintem nem kedvel túlzottan :/ )

Figyelt kérdés

egy jó barátom pár hónapja összejött egy sráccal ( melegek mindketten).

de a srác ahányszor csak találkoztunk lenézően, flegmán szólt hozzám, kioktatott meg hasonlók... pedig nem csináltam semmi rosszat ( 22/L vagyok)


2017. ápr. 15. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
csak féltékeny :)
2017. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mégis mire? Lány vagyok...

köszi a választ

2017. ápr. 15. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek sokszor nehezen viselik ha valaki esetleg fontosabb a párjuknak mint ők. Ez nem a te hibád, szerintem legyél türelmes, és maradj kedves, előbb-utóbb meg fog törni a jég :)
2017. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
a melegek utaljak a lanyokat.
2017. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell feltétlenül jóban lennetek. :)

Vannak, akiket egyszerűen az ég egymás ellen teremtettek.

Nekem is van nemezisem. :D

Igaz, ugyanúgy viselkedem vele, mint bárki mással, nem beszélem ki a háta mögött, hiszen emberből van ő is, de ne tudd meg, mennyire utálom a h*lye fejét. :DDD

És nem tudom elmondani, hogy miért is utálom, de egyszerűen nem bírom 15-20 percnél tovább elviselni a közelemben. :D

Szóval az bőven előfordulhat szerintem, hogy egész egyszerűen nem bír, és ezen semmi nem változtat.

Azonban ha - és ez a valószínűbb- konkrét oka van, érdemes lehet vele megbeszélned. Mármint úgy értem, amikor négyszemközt vagytok, érdemes kerek perec megkérdezni, hogy "Hé, Srác, mi miatt nem kedvelsz?"

Aztán lehet agyalni azon, hogy oldjátok meg. :)

16/passzív

2017. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!