Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valakibe beleélveznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe beleélveznek akkor lehet attól az illetőnek baja?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha valakinek van valamilyen akár minimális méretű seb a végbelében vagy valami a lényeg hogy a véráramba bekerülhet az ondó, akkor az baj. Ez igaz? Vagy mitől lehet fertőzést elkapni vagy hogy? (ha valaki nem akar óvszert használni, akkor mit lehet tenni?)

Illetve, óvszer nélkül, vagy óvszerrel jobb elveszteni a szüzességet Aktív/passzív félként?



2017. ápr. 14. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Bakker, te hány éves vagy könyörgöm ???
2017. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még szűz vagyok, és passzív. Én mindenképpen óvszerrel szeretném, viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés így óvszeren keresztül is, amikor elélvez a másik.

19F

2017. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy informálatlan kezdő.
2017. ápr. 14. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell seb, és nem az ondó fog a véráramba kerülni.

Számos nemi betegség létezik, vannak bakteriális, vannak vírusos, és vannak protozoontól eredőek. Van, ami be tud kerülni a véráramba, és nem csak helyben tud okozni gondot. Egyébként a bélflórában megtalálható az E.coli, ami okozhat húgycsőgyulladást. Mindenképp kéne a gumi.

Ilyen, és hasonló weboldalakat olvasgass.

[link]

2017. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemi betegségek (ha a partnernek vannak), igen magas eséllyel elkaphatóak.
2017. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges a partnered, akkor semmi bajod nem lehet.
2017. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudsz megfertőzni másokat ha van valami betegséged.
2017. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!