Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy kinyaljon?

Figyelt kérdés

Ő az aktív, de nem akarja csinálni. Megjegyezném, hogy mindig szőrtelen, illetve természetesen kellően tiszta is. Az előző kapcsolataimban ezzel nem volt probléma, de ő azt mondja, hogy sosem csinálta, és nem is fogja mert undorító.

Ezért nyilván nem fogom elhagyni, de ettől függetlenül nagyon vágyom rá...


2017. ápr. 5. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
én valahogy a passzívot tudom elképzelni, hogy kinyalja a másikat, az aktív (ne sértődj meg), úgy bánik a partnerével mint egy lánnyal egy pasi, és a pasik nem szoktak feneket nyalni.
2017. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem most hívott szexre egy sportos, helyes 24 év körüli srác, aki aktív ÉS szeretne kinyalni, habár engem még sose nyaltak ki (ahogy én se senkit), kíváncsi vagyok milyen érzés?
2017. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Jesszus, hogy mondhat egy pasi ilyet a puncinyalásra, h undorító? Te szopod őt? Akkor tessék megvonni tőle, és hátha rájön, hogy adok-kapok van egy kapcsolatban.

Egyébként, én nem járnék olyan pasival, aki nem nyal. Ez alap!

2017. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
A kategória alapján itt nem puncinyalásról van szó!
2017. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg :D:D:D
2017. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Eddig hetero címen futott, most már homo, akkor részemről off, amit írtam :D Ilyenhez nem értek....
2017. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

#1: A kategóriát benézted, itt semmilyen punci nem játszik. :D


#2: Hülye ez a férfi/női megfeleltetés. Egyébként férfiként a barátnőm popsiját is szoktam nyalni, mivel van ott érzőideg és az jó. Sőt, szeretem ha nekem is nyalogatják, pedig én hetero vagyok (sokan azt hiszik aki ezt élvezi az homo, pedig csak egy lehetőség további izgalmakra).


#Kérdező:

Ha nem akarja csinálni, ezért elhagyni tényleg erős lenne, de megértelek ha hiányzik. Nekem is hiányzik már egy ideje. Ez csak megbeszéléssel lehet megoldani. Meg kell értetned vele, hogy ez egy nagyon jó dolog. NEm tudom te csináltad e neki valaha is és ő élvezi e, de ha te igen és ő nem akkor ott már egy önzés van a dologban, hogy ő ugyan élvezi de mivel ő fejben erről gondol valamit, ezért nem csinálja.

Amivel lehetne rá hatni, hogy bebizonyítod, ez tényleg full higiénikus. Hogy i az amit ő elfogad azt már nem tudom. Ha beöntést várna el akkor tedd meg neki. Nem tudok jobb ötletet. De tényleg beszéljétek meg mi az a feltétel, vagy kritérium aminek ha megfelelsz akkor megteszi. Frissen mosva ugyanis semmi undorító nincs benne. Nem is értem...

2017. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha a barátodat nem izgatja a nyalás, esetleg undorítónak is tartja, akkor ezzel nem tudsz mit tenni, el kell fogadni.

Nálunk is ez a helyzet: én minden alkalommal kinyalom a barátomat, nálam ez hozzátartozik a szexhez, de a barátom ezt sose viszonozza, bármennyire is szeretném, mert őt nem izgatja ez a téma. Nem örülök ennek én sem, dehát el kell fogadni.

2017. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
7: miért néztem be kategóriát? szerinted punciról beszélek amikor aktív meg passzív felekről írok?
2017. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gábor19... ***** válasza:
26%

Szegény lány:( úgy sajnálom az ilyen csajokat. Igazságtalan az élet.

Am próbáld meg valamilyen csoki öntetet vagy mézet rá csurgatni és nyalasd le vele. Vagy sötétben csináltasd vele.

2017. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!