Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tini vagyok és a tini fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tini vagyok és a tini fiúk tetszenek, de csak a nálam kisebbek, és szőrtelenek, akkor meleg vagyok? Tehetek ellene? Nem annyira férfiasak, de a popsijuk jön be nagyon, meg a kis helyes pofijuk.18f

Figyelt kérdés
immádok úszni járni, mert sok csupasz kis popsit látok. najó neem olan sokat, de a kisebb tinik rohadtul édesek. lehet nem kéne úszni járni, vagy magántanuló vagy estire kéne mennem? Nem akarok meleg lenni mert anyukámnak én vagyok az egyetlen gyereke, és talán ha még elkezdenék csajozni, amihez nagyon nem értek, akkor kialakulhatna a heteroság is? help!
2017. márc. 30. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meleg vagy. Ha hetero lennél, nem izgulnál fiúkra... Nem tehetsz ellene semmit. Illetve de, csak akkor szenvedni fogsz. Fogadd el magad, és szard le az emberek véleményét. Anyád meg ha szeret, elfogad így. Ha meg nem fogad el most, akkor is megbékél a dologgal majd késôbb.
2017. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagy, vagy biszex, nincs mit tenni, meg nem is kell 17f
2017. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és mi az a doloog amivell szenvedek de mégis normális lehetek? Nálam fiatlabbak ne írjanak kérlek, mert még gyerekek és nem érzik át a súlyosságát az ügynek..
2017. márc. 30. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem a szenvedést, hogy csajozhatsz, összejöhetsz egy lánnyal, de szenvedni fogsz, ha nem kívánod. Én hetero létemre, ha össze kellene jönnöm egy fiúval, kínszenvedés lenne. Na nálad ugyanez lehet a helyzet, csak fordítva. Ôt is és magadat is átvernéd a dologgal és suttyomban meg fiúkról álmodoznál. Ez genetika, nem lehet megváltoztatni. De ha az megnyugtat, a normális emberek nem ilyen dolgok alapján ítélkeznek. Tekints arra, hogy ez egy szûrô. Aki emiatt elítél, az egy sgfej.
2017. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól ,h neked a feminin vonású fiatal tinik a zsánered ugyan úgy meleg vagy mintha a masculin szőrös férfiak tetszenének.
2017. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:
100%

Nem kell "átérezni az ügy súlyosságát", mert ez nem súlyos és igazából ügy sincs, csak te csinálsz tragédiát belőle.

A népesség 5-10%-a meleg, ez van. Ha szerencsésebb országba születsz, akkor eszedbe sem jut, hogy ez valami akkora gond lenne, amit meg kell oldani.

2017. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
csajozzá sokat majd kialakul a heteroság
2017. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

"csak a nálam kisebbek, és szőrtelenek"


pedo e vagy

2017. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!