Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk mennyire fontos nektek, hogy egy srácnak milyenek a lábai?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a lábfejekre, lábujjakra, talpakra. A szőrösebbeket, vagy a csupaszt preferáljátok? A teljesen sima talpakat kedvelitek, vagy egy kis bőrkeményedés még belefér? A flip-flop papucsok mennyire jönnek be nektek? Stb...

2017. márc. 30. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a szőrös lábakat nagy szőrös lábfejjel hosszú ujjakkal. Papucs annyira nem jön be inkább valami sportcipő vagy szép alkalmi. Külön tetszik ha egy srácnak hatalmas a lábfeje és akkora a cipője mint valami csónak.
2017. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a strandpapucsokat, mert sokat megmutatnak a szép tappancsokból. Nekem a lábak mérete annyira nem számít, sokkal fontosabb a lábujjak formája, a körmök ápoltsága. Egy kis bőrkeményedés engem nem zavar.

Én már alig várom a jó időt, hogy minél több fiút lássak nyitott lábbeliben :P

2017. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én szeretem a strandpapucsokat, mert sokat megmutatnak a szép tappancsokból. Nekem a lábak mérete annyira nem számít, sokkal fontosabb a lábujjak formája, a körmök ápoltsága. Egy kis bőrkeményedés engem nem zavar.

Én már alig várom a jó időt, hogy minél több fiút lássak nyitott lábbeliben :P

2017. márc. 30. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudom, hogyan sikerült ide bemásolnom :D

Én is szeretem a nyitott lábbeliket. A kicsi, nem túl szőrös lábak az én kedvenceim.

Szeretem a fiatal srácok puha talpacskáit.

2017. márc. 30. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos hogy a pasi lábai milyenek, a vékony láb nem jön be, inkább a vastagabb, vastag combokkal, vádlival. A lábujjak annyira nem számítanak nálam, viszont papucsban nagyon izgatónak találok egy pasit. :)
2017. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen túl szörös,arra ott az én lábam.

legyen sima, az enyém is az.

lábfejekre, lábujjakra, talpakra:nézzenki normálisan nem legyen torz meg ilyenek.


a flip-flop-ot nagyon szeretem.

2017. ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!