Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mondjam meg a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a srácnak, hogy fontos nekem, ha nem tudom, én az vagyok-e neki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok belé szerelmes, és ő se belém, csak egy csók volt közöttünk. De valamiért megkedveltem őt, érdekel, hogy mi van vele, mert nagyon normális srác.


Hogy mondjam ezt el neki úgy, hogy ne higgye azt, hogy akarok tőle valamit? Mert nem akarok, csak valami barátságfélét.

Egyébként nagyon kedves velem.


2016. aug. 14. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így ne erőltesd...
2016. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. aug. 14. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen "nem tudom, hogy fontos vagyok e neki" esetek 100%-ban NEM a válasz. Mivel ha fontos lennél neki, akkor azt tudnád, vagy legalább éreznéd. Tényleg ne erőltesd, a pasik nem igazán szeretnek csak úgy barátkozni, van jobb dolguk is, mint hogy az idejüket egy olyan nőre pazarolják, akit úgysem kaphatnak meg. Ha egy férfival hosszútávon jól ki akarsz jönni, akkor vagy adj meg neki mindent, vagy ne adj neki semmit! Bármi ami a kettő között van, csak bosszantja őket, és hamar odébb állnak, s keresnek olyan nőt, akitől megkapják amire vágynak.
2016. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!