Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ellopnád a legjobb haverod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellopnád a legjobb haverod használt/vagy kimosott boxerét, hogy rá élvezz majd el? S később visszacsempésznéd?

Figyelt kérdés
Őrülten szerelmes vagyok belé, és nagyon izgat. Képesek lennétek erre amikor nem figyel? Melyiket választanád? A használt boxert, vagy a tisztát? Miért? 18/F

2017. márc. 29. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer egy polojat huztam be egy nagy szerelmemenek *_* Napokig egyutt aludtam a poloval is imadtam a szagat,illatat mindig megnyugtatott. Majd idovel legnagyobb meglepetesemre osszejottem vele viszont tovabra is a szerettem a poloival aludni ha tavol volt tolem pl melo miatt elutazott :)
2017. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Cuki történet :) Engem is megnyugtat ha átölelhetem és érezhetem az illatát. Kár hogy nem enged többet az ölelésnél, vagyis nem merem próbálni :(
2017. márc. 29. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én használtat vennék el. Az ölelést megengedi? Aludtatok már együtt?
2017. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a gimiben tesi órán a legjobb barátomnak az öltözőben hagyott pólóját szagolgattam, ha nem volt épp benn senki. Imádtam az illatát, és szerettem volna többet, de csak megölelt, azt is csak ritkán.

A mostani legjobb barátommal tervezzük, hogy majd hétvégén nála alszom, de egy ágyban, egymást ölelgetve, így is kifejezve, mennyire szeretjük egymást (és az a fantasztikus, hogy ezt barátságon belül tesszük). Tudjuk egymásról, hogy mi a helyzet, de legjobb barátok maradunk. Persze majd ha lesz rá alkalmam, becsempészek tőle egy használt boxert, amit éjjelente szagolgatni fogok. Ritkán talákozunk, állandóan hiányzik, az illatáért pedig odavagyok :P

20/f(p)

2017. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom egyszer ellopta a szerelmének a kiskanalát...
2017. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hiába, thugnak születni kell ><
2017. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

# 4 Barátságon belül ,h lehet egymást ölelgetve aludni?

Ez csak nekem furcsa?

Szerintem itt már rég többről van szó csak nem mer lépni egyikőtök sem vagy nem akar..

Én nem tudom elképzelni azt ,h rátudnék venni egy hetero barátomat arra ,h együtt aludjunk ölelgetve ráadásul,makszimum egy ölelés szokott előfordulni velük az is szigorú baráti körülmények között például szülinapokon,vagy ünnepekkor.

2017. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es vagyok

Igen, durva és többnek tűnik, mint barátság, de ugye legjobb barátok akarunk maradni, de egyikünk sem heteró, ezért tudunk ölelkezve aludni. :)

2017. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:09


ahhhhh ez elég cuki *-*''

2017. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én már több jó pasi boxerét vettem kölcsön

vertem benne és gyorsan el is durrantam

imádom a boxert szagolni amiben benne volt a farkuk :bb

2017. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!