Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok Meleg azért akar passziv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok Meleg azért akar passziv lenni mert merevedési problémai vannak?

Figyelt kérdés
Mostanában azt látom mindenhol hogy csak a passzív melegek vannak alig van aktív meleg ez valoszinű azért van mert sokan félnek attól hogy nem áll fel nekik?

2017. márc. 29. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy hatalmas fokú hülyeség. Egyszerűen több lett a passzív vagy az uni melegek száma a generációtól adottan, de ez amúgy is a gének meg a hormonok kérdése.
2017. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az esetemben talán az is közrejátszik, hogy míg dugni nem olyan nagy szám (mármint az, csak nagyobb rá az esély) addig az, hogy engem dugnának ( még nem volt benne részem, csak dildoval csináltam magamnak) az egy sokkal "egzotikusabb" élmény lenne. Talán azért is gondolom így, mert nem vagyok egy nőies alkat és személyiség, és vágyódom rá, hogy kicsit én legyek a nő:) F/29
2017. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Aki passzív srácnak nem áll fel szex közben egyáltalán, azzal már vannak gondok
2017. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De egy férfinak a kedvenc testrésze a farka a farka a legféltetebb kincse nem a segge ezek szerint akkor a melegek azért vonzodnak a férfiakhoz mert nőnek érzik magukat férfi testben?álitolag azt mondják hogy egy meleg is tud igazi legény lenni de egy igazi legénynek a farka a mindene nem a segge :D
2017. márc. 30. 11:02
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Omg

A melegek NEM érzik magukat nőnek.

Aki transszexuális az érzi azt, hogy rossz testbe született..

A melegek csak annyiban mások, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.

De attól még ők is férfiak!!

2017. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15:


A férfi a behatoló.


A nő a befogadó.


24/f, MELEG

2017. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem még nem, dugtak meg, de szívesen kipróbálnám! izgat a gondolat, hogy lüktet bennem egy cpénisz, és örömet okozok egy másik embernek. Persze előtte lehetne egy ki 69 - es játék, meg miegymás.


Győri 51/F

2017. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen logika ez már xd
2017. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!