Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha megtaláltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megtaláltam a főnökömet egy meleg társkeresőn és írta hogy tetszenek neki a képeim de mivel arc nélkül vagyok fent nem tudja hogy én vagyok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben nem kezdenék ki vele.

Oké, hogy jól néz ki, lehet, hogy pár alkalommal össze is jönnél vele, de ha kiég a kapcsolat, vagy szakítotok, az az állásodba fog kerülni.

2017. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
van képem csak az arcom nem látszik rajtuk
2017. márc. 14. 23:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele beszélgetni, baj nem lesz belőle. Kirugni nem rúghat ki.
2017. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Missi_Key ***** válasza:
100%
Ha teyszik neked, irj vissza és mondd el hogy te vagy az
2017. márc. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hinném, hogy ez kamu. Velem ugyan ez fordult elő csak egy középiskolai tanárommal. Kilencedikes voltam és rámírt egy társkeresőn ahol nem volt fent arckép rólam csak a testemről így nem tudta, hogy ki vagyok.

Neked azt tudom tanácsolni kedves kérdező, hogy ha (ahogyan írtad is) jó pasi a főnök, akkor nyugodtan, szívfájdalom nélkül beszélgess vele erről;)

2017. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha bejön neked, akkor elsőre küldj még pár képet magadról, hogy tényleg bejössz-e neki, csetelgess kicsit vele, majd közöld, hogy nem baj-e hogy ismered, és rendszeresen látod?

Ha továbbra is tetszik neki, akkor pl megpróbálhatod, hogy leírod neki, hogy másnap figyeljen, te pl. mondjuk piros pólóban meg farmerban leszel (s még pár infó), aztán menj be úgy dolgozni!

2017. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem keverném a munkát és a magánéletet.

Ha viszont szexért fizetést emelne,na abban benne lennék:D

2017. márc. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!