Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nagyon gáz az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz az, hogy én a kiszolgáltatott szerepet szeretem? Tutira bejön, ha a partneremet pl orálisan elégítem ki és ő közben kínoz, aláz. Meg minden más formája is bejön a szadizásnak.

Figyelt kérdés
Ez most valami rossz hajlam nálam, vagy más is van ezzel így valamelyik szerepben?

2017. márc. 5. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként szeretem ha úgy csinálhatom ahogy én akarom,a partner is élvezi meg én is.xd
2017. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fartez ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül az ilyen vágyakkal. Én azt mondom, hogy teljesen természetes.

Én passzív szerepet kedvelő férfi vagyok. Nagyon szeretem, ha partnerem irányít, és uralkodik felettem. Bár kínzásban még nem volt részem, de vágyom rá, és tudom, hogy élvezném.

2017. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!