Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kicsit perverz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit perverz?

Figyelt kérdés

Nem oly rég, de elkezdtem vágyni arra, hogy a barátom a mellkasomra pisiljen. Ezt említettem neki, ill. többször utaltam rá, hogy szívesen érezném. Ő először fúj mondott. Utána már csak kiráz tőle a hideg. Most már talán benne van, mert legutóbb már azt mondta, oké de szemem szám becsukom!! Szerintetek ront a kapcsolatunkban ha megtesszük úgy, hogy ő első reakciói negatívok voltak? Mert lehet vsak miattam mond igen-t. Én meg miért vágyhatok ilyenre? 3 évig semmi hasonló, de előtte se. Most meg merevedésem lesz, ha rá gondolok...

26/F/U


2017. febr. 23. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon az. Mi lesz a következő? Kakálj a számba?
2017. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak miattad teszi meg, te tudod hogy neked mennyire fontos neked ez. Így én már nem tudnám élvezni ha tudom hogy a pasim nem őszintén akarja.
2017. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az F/U
2017. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: F/U = a neme fiú/férfi, az U pedig a szexuális szerepát jelenti, azaz Uni (atív és passzív is)



Kedves kérdező, és planetrómeózom egy ideje, oda kiírtam hogy "Piszkos játékok: csak sárga", de ez senkinek sem jön be :(


Nem tudom, mi lennénk ennyire különlegesek? :(

2017. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy Frank Underwood.
2017. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4. jól megfejtette, azt gondoltam érthető ha már homoszexuális részbe írtam. Igaz felesleges volt az U, de gondoltam tájékoztatásnak elmegy. Amúgy, ezek szerint inkább ne erőltessem.

4 esnek. Nekem sem az a hűha de bejön, csak időnként gondolok rá, de akkor eléggé... Ja hozzá teszem nem is csak az a lényeg, hogy, hanem hogy ő. Nem sok értelme volt az írásomnak. Max leszűrtem 1-2 válaszából, hogy inkább ne.

2017. febr. 23. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam pár ilyen videót, fiatal srácokkal, amikor ilyesmit csinálnak, és sok esetben qrva izgató tud lenni :)


Kár hogy nincs kivel kipróbáljam :( Bár neked se, ahogy elnézem :(


4-es voltam.

2017. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

planetrómeó?

Minden betegségnek külön neve van már?

2017. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, engem is izgat a pisi, igaz főként lánnyal, de fiúval is kipróbálnám. :)

22F/bi/A

2017. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!