Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti olvasnátok olyan könyvet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti olvasnátok olyan könyvet, ami egy kicsit perverz?

Figyelt kérdés

Írok egy történetet már egy ideje, és akiknek eddig küldtem belőle részletet, azoknak nagyon tetszett, szóval mindenképpen szeretném befejezni. Viszont nem tudom, hogy ez mennyi embernek jönne be.


Nincs benne szex, viszont sok az utalás, célozgatás, nagy a szexuális feszültség a szereplők között. Azaz, nem egy romantikus regény. De egyébként nem róluk szól, más az alaptéma, csak azért ez is erősen jelen van.


2016. aug. 6. 21:37
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
74%
Csak olyat, ami nagyon perverz.
2016. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. 22n
2016. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek olvasni és nyitott vagyok bármire. Esetleg ha van kedved, küldesz nekem is részletet? Szívesen mondok róla véleményt.
2016. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az utalások nem számítanak perverznek. Bírom, amikor rá mondják valakire, hogy perverz, mert mindent félreért meg ilyesmik. Ettől még nem lesz perverz. Például, ha egy nő levágja valakinek az ujját, aztán azzal megujjazza magát, ez már elég perverznek számítana. Persze ez egy elég durva példa.
2016. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akit meg esetleg egy rövidebb erotikus történet érdekel, szexxel, az pedig nekem írhat :)
2016. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Biblia
2016. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Korán, na az elég perverz! :)
2016. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Daidalosz ***** válasza:
Olvastam Apolinair Tizenegyezer vesszocsas-at is. Kuldjed!
2016. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Daidalosz ***** válasza:
Vesszocsapas. Bocsi ! Telrol irtam. Elozo
2016. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kösz, de én nem.

A szex leírva számomra rettentő nevetségesnek hat. Az ilyen utalgatós, feszültséges női játszadozások pedig még annál is sokkal rosszabbak.

2016. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!