Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért nem vágynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért nem vágynak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok de a legjobb barátom meleg. Szegény párkapcsolatot keresne de rosszul esik neki,hogy eddig mindenki úgymond ingyen szexnek nézte. Azt mondja hiába ismerkedne nem tud párkapcsolatot találni.
2017. febr. 19. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melegek között is ugyanúgy van aki párkapcsolatot keres, én is csak emiatt vagyok fenn romeo-n. Csak sokan csak szexet keresnek aki meg kapcsolatot annak néha fogalma sincs, hogy mit jelent egy kapcsolat vagym it is akar pontosan. Nem egyszer előfordult már, hogy a srác akivel randiztam lelépett és mással ismerkedett inkább, mert nem fektettem meg már a 2. vagy 3. randin miközben csak komolyat keres.
2017. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm pedig kedves harmadik nekem például tök szimpatikus lenne az ilyen hozzáállás. Igaz én jelenleg az esélytelenek nyugalmát élném meg egy ilyen randin, de legalább elmondhatnám hogy randiztam.:-) 29/f/p (kezdő).
2017. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vágynak párkapcsolatra...

Barátod is vágyik rá..

Én is párkapcsolatban vagyok..


Talán túl nagyok az igényei. vagy túl korán feladja. Mert jaj társkeresőn bele fut 1-2 emberbe aki csak szexet akar, és már egyből nem talál.


Bárokban,már ha jár meg mégis mit vár?! A többség ott szexet akar.

2017. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm látom azóta elsővé lépett elő akinek az előző választ címeztem, de szerintem tök jó az, ha egy meleg férfi hajlandó randizni, pláne többször is. Ebből is látszik hogy tényleg komolyat keres.
2017. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, komolyat keresek akkor először megismerem a másikat. Amúgy első voltam, 25/f
2017. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Első nem számít hogy már az elsőn lefekszik, akkor is lehet komoly. Nekem egy 8 hónapos kapcsolatom elején az első randin utcán feküdtünk le, ill a 2. És 3.on is lefekudtunk semmit nem számított és önmagába sosem ez a döntő kérdés. Ill klubokba szinte lehetetlen ismerkedni hosszúra neten nehéz de már nem lehetetlen legtöbb esély akkor van ha megerzed a másikon.
2017. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyedül a barátod, mert pl. én is kapcsolatra vágyom, és ahogy látom vagyunk páran így, de tény hogy a többség szexet keres csak, ezért nehéz az ismerkedés sajnos, de nem szabad feladni, hátha sikerül...
2017. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!