Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet venni nyugodt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet venni nyugodt szívvel, teljesen eredeti popperst?

Figyelt kérdés

Nagyon megjártam az utóbbi időben ezzel.Vettem vagy 4-5 helyen is,és kiderült mindegyik utánzat,hamisított volt,amitől csak megfájdul a fejünk és káros is.


Még a 30ml-es is utánzat volt.Ilyet is vettem. Hol árulnak teljesen originál,eredetit 10ml-t és 30ml-t?



2017. febr. 6. 17:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Mi az a poppers?
2017. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mo nagy mennyiségben csak vennyel kapható, pszihoaktiv szer, es az eredeti is iszonyat karos az oxigen hiany miatt
2017. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-s. Pedig sokan használják! Elképesztően lehet,gátlások nélkül fiúkkal szexelni.
2017. febr. 6. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy "gátlásoldó"! :))

Amúgy sem vagyok szégyenlős, pl. szeretek extrém helyen szopni.

Egy ismerős srácnak "térdeltem" Szekszárdon, egy bezárt, de azért forgalmas helyen lévő kis hotel, motel bejáratánál. Mivel nappal volt és 15-20m-rel távolabb voltak, plusz lehet, hogy 1-2 lakás ablakából is oda lehetett volna látni, így azért kicsit sűrűn pislogtam oldalra (eddig még sosem buktam le).

A srácnál volt poppers, odatartotta nekem is...

Hát, a hatást tényleg elérte, mert úgy rábuktam, hogy akkor is leszoptam volna ha "hárman tapsolnak hozzá" :)

Azt mondják, hogy szexshopokban lehet venni, hogy mennyire eredeti azt nem tudom. Valamint tényleg lehet egészség károsító hatása.

2017. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól még hogy használják ugyan úgy illegális a birtoklása, ill okozhat retinakárosodást,szívproblémákat, okozhat agyvérzést is mert játszik a vérnyomással. alkyl-nitri vegyület, Nálunk a drogtörvény nem, de a gyógyszertörvény kitér a használatukra. Vény nélkül illegálisnak minősül. Kis üvegekben, fiolákban árulják, különböző fantázianévvel ellátva. (Bad Red, Bronx, G.I., One, Rush, Hard Ware, Quick Silver, Rock Hard, Rave, Kix, TNT, XXX-rated). Különbség nem csak a csomagolásukban van. Hatóanyaguk is különböző, de mindegyik az alkyl-nitritek csoportjába tartozik: amyl-nitrit, propyl-nitrit, butyl-nitrit, izobutyl-nitrit. A címke nélküli poppers, rossz minőségű, kétes eredetű nitritre utalhat. Egyes drogokra reagál(hat) így más droggal együtt fogyasztani könnyen halálos lehet, gőze sebesre tudja marni az orr belsejét, ami szaglás hanyatlását eredményezi. Funkcionálisan adiktiv, a szervezet nem épít ki fügést a hatóanyagokra de az adott személy a hatásra könnyen tud.
2017. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az utolsónak írom, hogy ezt a sablon szöveget valaki ostoba megírta korábban de nem sok valóság tartalma van. Teljesen legális birtokolni, mert technikailag semmivel sem károsabb mint ha valaki megiszik bármelyik kocsmában 3 pálinkát. Csak a hatása legfeljebb két perc, míg a 3 feles pálunka órákig eltart. Körülbelül ugyanolyan bódoltságot okoz mint három feles pálunka hatása, csak nagyon hamar "kijózanodik" az illető. Egyébként, amyl nitritet már nem forgalmaznak, egész más összetevői vannak. Nagyon távol áll a drogoktól, a hatását inkább oldószerekhez tudnám hasonlítani, azt meg senki se várhatja el hogy az összes lakkbenzint és hígítót és ragasztót tiltsák be. Aki akarja, használja aki nem akarja nem. Ebben is a mértékletesség a fontos. Azt hiszem, hogy olyan kis közösség használja országos viszonylatban, hogy erre vonatkozó szabályozás felesleges volna. Az eredeti poppersre vonatkozó kérdésre pedig az a válasz, hogy valóban: A szexshopok jelentős részénél NEM lehet eredeti PWD dombornyomott tetejű popperst vásárolni. Va_terán és egyéb helyeken próbálkozz, mert az eredeti bizony még mindig amyl nitrites. A Pentyl nitrit csak egy újabb módosítás a vegyületben, sok értelme nincs. Igazából orvosilag tényleg hozzá lehet jutni, mert a gyógyászatban bár ma már nem, de indokolva előállítható bármely nagyobb patikában, savbázis reagens anyagokból (pl. kénsav) felhasználásával. Ha van meleg orvos ismerősöd ő felírhatja neked szerintem. Azok akik nem próbálták, azoknak üzenem hogy köze sincs a drogokhoz, inkább azt mondom, hogy 2 percnyi részegség amit azonnali kijózanodás követ... kb. így lehet jellemezni a rendkívül kevés hatását.
2019. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!