Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek vashiány következtében...

Akinek vashiány következtében hullott a haja, kb. mennyi idő után állt helyre? Teljesen visszanyerte eredeti formáját?

Figyelt kérdés
Nos, súlyos vashiányom van, csomókban hullik a hajam. Fele, vagy tán annál is kevesebb van. Visszanyerem a régi dús hajamat? Rendszeresen szedem már a vas tabikat. Valaki szedett mellé valamit? pl.: Hairclinic vagy hasonló.

2016. szept. 1. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A vashiány eléggé ritka tünet, valamilyen betegség velejárója. Ráadásul a vas nem szívódik föl a szervezetben, önmagában. Orvosnál jártál a problémával?
2016. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam. Nekem a várandóság alatt alakult ki. Így már 2 éve tart. Akkor nem szedtem a vasat rendszeresen, hisz szülés után aranyerem lett, a vas pedig eléggé megfogta a székletem. Majd új orvos lett, új vérvétel. 2 hónapot vártam mire lett eredmény és még gyógyszer.
2016. szept. 1. 11:35
 3/3 A kérdező kommentje:
És most már megszűnt az aranyér, így rendszeresen szedem. Plussz az étkezésre is odafigyelek.
2016. szept. 1. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!