Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek ti hany fiuval fekudtetek le

En 4 eve probaltam ki eloszor fiuval azota 51 partnerem volt hozzateszem nem volt kapcsolatom nem csaltam meg senkit voltam szerelmes de hulyere vett reszben azert is nem volt kaocsolatom mert mely nyomot hagyott bennem es nem igazan bizok meg senkiben a kerdesm ti korul belul hany fiuval fekudtetek le ?



2017. febr. 4. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
sok
2017. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 éve szexeltem először és azóta 8 emberrel szexeltem. Ha az orált is számolom, akkor összesen 11 emberrel szexeltem. Szerintem 51 az elég sok.


(Orál során is kaphatsz el betegségeket, szóval hacsak nem gumival oráloztál, akkor érdemes csinálni egy tesztet amúgy.)


21/F

2017. febr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Uni vagyok mindent szamoltam oralt is es volt olyan is hogy csak engem szoptak le
2017. febr. 5. 07:14
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én két és fél éve szexeltem először, azóta kb 30 partnerem volt (ebből 4 kapcsolat, persze olyankor senki mással nem feküdtem le, meg semmi). Szerintem az személyfüggő, hogy kinek mi számít soknak. A lényeg, hogy rendesen védekezz, és járj el szűrésekre, ha váltogatod a partnereidet. Én amikor szingli voltam, 3-4 havonta jártam, amikor pedig volt párom, olyankor az első hónapban csak gumiban szexeltünk, aztán mentem el szűrésre
2017. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

6 év alatt olyan 30-40 emberrel voltam, ebbe volt 2 hosszú távú kapcsolat, meg vagy 10 2hónapos akármi.


Szerintem nem tűnik annyira soknak. Ha az orált beleszámoltad, láttam embert aki egy este alatt 10 embert szpott le. Éld ki magad, védekezzél. Azt a többi jön magától vagy nem :) 27/F/m

2017. febr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kedves kérdező Te is érzed, hogy valami nincs rendben a gyakori partnercseréiddel. Nem az a lényeg, hogy sok vagy kevés. Gondolj bele, hogy csak a testiség vonz vagy valami tartalmasabbra is vágysz-e.
2017. febr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, es osszesen kettovel (17/L)
2017. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Erdekelne komolyabb is de nem arrol hiresek a melegek hogy komolyak 90 szazalek csak szex vagy ugy kepzelik el a kapcsolatot hogy harmasozas meg miegymas
2017. febr. 8. 17:05
 19/19 A kérdező kommentje:
Volt olyan is aki az elso szex utan mar ossze akart koltozni attol meg en ilyedtem meg mert tul gyors volt es nem tudtam hovatenni igy inkabb megszakitottam minden kapcsolatot vele
2017. febr. 8. 17:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!