Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan ismertétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismertétek meg a fiútokat?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy örök kérdés itt (és máshol is), és már ezerszer fel lett téve, de felteszem én is egyszer, hátha ezúttal kapok hasznos választ. :D


Én elég visszahúzódó (passzív) vagyok, ezért élőben egyáltalán nem merek ismerkedni, még rágondolni sem, nehogy mások megtudják..

Interneten próbálkoztam, de többnyire csak idősebbek vannak, olyanok, akik messze laknak, vagy akik csak alkalmit keresnek. Nekem egy álomkapcsolat lenne, ha a szomszéd városban lakna a srác, de egyszerűen sehol senkit nem találok a környékről.


Ötletek? Tapasztalatok?


2017. febr. 3. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok egyébként.
2017. febr. 3. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a koleszban.
2017. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az interneten, a gyaloglón. Azóta is együtt vagyunk, immár 5 éve.


Azt megcáfolnám, hogy csak idősek lennének. Alkalmit valóban sokan keresnek, de ki lehet szűrni azokat, akikkel lehet kezdeni valamit. Nyilván a köszönés után nem arról kell beszélgetni, hogy aktív/passzív, mekkora és társai.

2017. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Hol laksz?

Privibe is elmobdhatod :)

2017. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megy,sehol :/ 16/f

Írhatsz ha akarsz;)

2017. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Cegléd környékén.

2017. febr. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!