Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ilyen sok meleg ezen az oldalon? 21F

Figyelt kérdés
Én is az vagyok, és csak érdekel a véleményetek. :D

2016. dec. 27. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs jobb dolgom .:)
2016. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Én ismerkednék egy kedves, szexi egyetemista sráccal :D 23f
2016. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még mindig meglehetősen tabu téma a homoszexualitás, (meg hát átlagosan nehezebb dolguk is van, mint a heteróknak), ezért egy átlagos melegnek jóval több megválaszolatlan kérdése van, mint egy átlagos heteroszexuálisnak. Ráadásul pont azért, mivel tabunak számít, míg egy heteró akárkitől kérhet tanácsot, addig egy melegnek jóval korlátozottabbak a lehetőségei, ezért inkább anonim internetes fórumokhoz fordulnak.

Ezért tűnik úgy, hogy a kérdések alapján nagyon sok (itt) a meleg.

2016. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert nincs párjuk, és remélik itt találnak esetleg.
2016. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Tudod én is gondolkodtam már azon, hogy tényleg ennyi a r-ibanc és a bu-zi a világban, és a nyomorult, akik szánalmasan viselkednek a párjukkal, gondolok itt a megcsalásokra, hármasokra, megverésekre, családi vérfertőzésekre stb.

De aztán ilyenkor mindig belegondolok, hogy akinek semmi gondja, az nem kérdez ilyeneket.

Szóval egyszerűen csak ide folyik a sz-ar ami keletkezik az ország egy jelentős részén.

Nem bántó szándékkal írom hogy b-uzi, egyszerűen ez a magyar megnevezése annak, amikor két azonos nemű van együtt.

Igyekszem magyarul írni és beszélni, nem cifrázva a valóságot.

Ráadásul a kamu is rengeteg. Amikor egy gyerek, mert többségében gyerekek írnak ide ilyeneket, kamukat írnak ki, vagy trollkodnak szét egy valós kérdést.

A buzulásra vágyók egy része ilyen, más része pedig fantáziálgat róla, de nem merné megtenni a lépéseket a felé, hogy farok legyen a közelében.

2016. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

"Nem bántó szándékkal írom hogy b-uzi, egyszerűen ez a magyar megnevezése annak, amikor két azonos nemű van együtt."


Ahha, persze.. 1-től 10-es skálán mennyire vagy álszent? Amúgy képzeld: Homoszexuális, meleg, stb. B zik meg az olyan IQ betyár parąsztok, mint ami te is vagy.

2016. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Nem bántó szándékkal írom hogy b-uzi, egyszerűen ez a magyar megnevezése annak, amikor két azonos nemű van együtt."


De bántó szándékkal írod, ez a kommented elolvasása után nem is kérdés. Nem is válaszolnék ilyen trollkodásra, de mivel van egy lehetőségem megalázni téged, azt nem szalasztom el: nyelvtörténeti ismereteid nagyon tévesek. A "b*uzi" szó, ahogy a "buzeráns" is (aminek az előbbi a rövidített formája), egy olasz szóból, német közvetítéssel került be a nyelvünkbe, és mindig is sértésként használták. Ellenben a homoszexuálisokra van egy semleges magyar szó: "homoszexuális". Ezt a szót a bécsi születésű magyar, Kertbeny Károly alkotta meg, és ő vezette be nemcsak a magyar nyelvbe, hanem az egész világ szókincsébe. És persze ott van a "meleg", ami jóval később alakult ki, és tudatosan lett bevezetve, mint a homoszexuálisokra egy egyszerűbb, rövidebb megnevezés.

2016. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan sok. Csak annak tűnik, főleg ha gyakran nézed ezt a kategóriát.


Azt viszont nem értem, hogy itt miért zavar bárkit is. Tulajdonképpen még csak nem is kötelező rákattintani.


"Nem bántó szándékkal írom hogy b-uzi"


Ez olyan, mint amikor nem vagy rasszista, de utálod a sárgakat? Ha már ennyire zavar téged a "meleg" megnevezés, még mindig ott van másik opciónak a homoszexuális. Nem cifráznád a valóságot és mellette még tahónak sem tűnsz. Azért gondold át.

2016. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

5. vagyok megint.

Nem igazán érdekel a véleményetek többi válaszoló, egyébként. De hogy tiszta legyen, én nem a szavak szintjén akarok másokkal tisztességesen bánni. inkább a tettek szintjén.

Valóban létezik a szó, hogy homoszexuális. És mennyire is magyar szó ez? Kb semennyire. A meleg pedig a nyári nap délelőttje, nem egy szexuális beállítottság.

Viszont nekem van /úzi ismerősöm, akivel ha valamikor is találkozom, tényleges érdeklődést mutatok a hogylétére, nem megjátszottat. Nem nézem le, nem alázom meg, nem verek /úzikat, szóval kb ennyi az egész.

Nagyon tele a /ököm a nyelvi politikai korrektséggel. Én inkább csak korrekt maradok.

8. Lehet provokatívabb, de nehogy már meg kelljen sértődni a valóságon, amit magyarul nevezel meg.

Nem olyasmit írtam oda hogy a r--ohadékok, hanem hogy ők.

2016. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexuális az magyar szó.Magyar szakon tanulok,értek hozzá! ;)


Viszont,ha már te ennyire heteroszexuális vagy (Ez is magyar szó :) ) akkor miért ezt a kategóriát olvasod? Ne gyere ezzel a "szólásszabadság van" és "elmondom a véleményemet,mert megtehetem" dumával.Engem például nem érdekel az Ezotéria kategória,ezért nem olvasom ;)


22/L

2016. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!