Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem lehetek biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek biszex legalább? Pl vannak olyan aranyos ilyen emo fiúk, nagyon ritka de még vannak és nekem azok tetszettek mindig és ost is tetszenek de hetero vagyok.21f

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tetszik akkor bi vagy :)

Amugy gondolkozz, tudnál olyan cuki fiuval csókolózni?

Mi tetszik bennük?

Gondolsz rájuk akkor is ha nem látod őket? :)

2016. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
szoktaam goondolni rájuk és hát csókolózni sztem lehet még beleférne. nem tom leírni, csak aranyosak.
2016. dec. 27. 20:23
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy melegbárba :)
2016. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak magáért az összeállításért rajongsz, vagy szexuálisan (is)? Csúnyán... Ruhában tetszenek, vagy anélkül (is) tetszenének?
2016. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ruha nélkül nem tudom tetszenének e, de sztem közömbös lenne, de ruhábn, nagyn cukik, és szép az arcuk, csókban benne lennék, de pl péniszükre nem vágyom és sosem gondolok. persze, tudom hogy van nekik, meg semmi bajom nincs velük, csak nem érdekel az a rész. szexuálisan? inkább ilyen gondoskodó ösztön, de azért jó beismerem ruhában tudnak szexi-k lenni. de nem látta még ruha nélkül emo tini szexet xD
2016. dec. 29. 17:34
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen ismerkednék veled :D

22/F

2016. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!