Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztata masszírozó eszköznél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszírozó eszköznél fen áll a veszélye?

Figyelt kérdés

Szeretnék kipróbálni egy prosztata masszírozót,de félek,hogy lesznek következményei.Lehetnek utána széklettartási gondok?


Én heteró vagyok.Nem volt még ilyenben részem.


2016. dec. 1. 03:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Törékeny? Próbáltad te már összetörni egy sörösüveg nyakát? Majd egyszer próbáld ki, meg fogsz döbbenni, milyen nehezen megy.

Még ha egy csontváznak dugnád fel, akkor is elkövethetnél bármit, de semmilyen csonton nem tudnád sima mozgatással eltörni. A puha szöveteken meg főleg lehetetlen eltörni.

De nem is azt írtam én, hogy rendszeresen ezt használja, hanem egy próbára javasoltam.

Persze, a készlet sem rossz ötlet, csak az többe kerül, mint egy sörösüveg, én azért nem azt írtam.


Szerintem kezdetnek olyan 3 cm vastagság elég lesz, vagy talán még sok is.

2016. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

11: nem tudom melyik bolygóról jöttél én már elég sokszor láttam eltörni sörösüveget :D de volt már h a centi vastag falú üvegkorsó tört ketté tök random..

arról nem is beszélve, hogy ha valaki ilyenekkel szórakozik, aztán valahogy mégis becsúszik, akkor aztán lesz nagy pironkodás a baleseti sebészeten...

nem értem miért pont sörösüveggel kell csinálni amikor van rá többfajta eszköz. ráadásul rohadtul nem higénikus a patkányszaros sörösüveget magadba dugdosni.

2016. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, betonon el lehet törni az üveget, de ha nem dug fel magának előbb egy egy fél járdát, akkor ugyan mitől törne el? Ahhoz mindenképpen valami kemény dologgal kell ütköznie az üvegnek. Egy régebbi léckerítésről a léceket le lehet feszegetni sörösüveg nyakával, mert ott nincs semmi rideg anyag. Próbáld ki, ha nem hiszed.

Hogy tudna beszaladni olyannak, aki nem gyakorlott? Lehet, hogy már az üveg szája is nagy kihívás lesz.

Mint írtam, semmi patkányszar, meg kell mosogatni az üveget, és ráhúzni egy óvszert a nyakára, már csak azért is, hogy ne menjen az üvegbe olyasmi, ami miatt később nem lenne gusztusa az embernek a sörhöz.

2016. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyet ajánlok kezdésnek:

[link]


Ez nem túl nagy, jól síkosítva kezdőknek is simán bemegy. :) És a prosztatát valami istenien stimulálja. A záróizmaiddal tudod mozgatni, fogni sem kell. Isteni orgazmusaid lesznek tőle! :) Nekem van ilyenem, és imádom, azért merem ajánlani. :)

2017. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
17%
Szerintem káros lehet, mert természetellenes, elektromos eszköz, ami teaumát okoz a prosztata szövegében, ami nagyon érzékeny része a férfiak testének. Enélkül is minden második férfinak gondja lesz vele kozepkorukent. Jobb esetben túlterhelés, rossz esetben rák. Előbbi is okozhat vizeletrekedest. Javaslom, hogy ne próbáld ki, függést es károsodást okozhat. Ha már igény van rá, ujjal vagy nem rezgő, nem kemény eszközökkel stimuláld. Vagy partnerek csinálja neked.
2018. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
14%
Szerintem káros lehet, mert természetellenes, elektromos eszköz, ami traumát okoz a prosztata szövetében, ami nagyon érzékeny része a férfiak testének. Enélkül is minden második férfinak gondja lesz vele kozepkorukent. Jobb esetben túltengés, rossz esetben rák. Előbbi is okozhat vizeletrekedest. Javaslom, hogy ne próbáld ki, függést es károsodást okozhat. Ha már igény van rá, ujjal vagy nem rezgő, nem kemény eszközökkel stimuláld. Vagy partnered csinálja neked.
2018. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!