Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ilyen álmok mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen álmok mennyi idő után múlnak el?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy ismerős srác és beszélgettünk is párszor.


Egyre vonzóbbnak tartottam és egyre fontosabb lett nekem.


Elhívtam randizni, de ilyen "nem tudom", "én ehhez béna vagyok", "és hová menjünk" szerű dolgokkal ütötte el a választ.

Egy idő után meg már nem is lehetett elérni.

Szóval úgy tűnik ő nem érez felém semmit.


Sajnos azóta minden nap ilyen álmaim vannak, hogy megkeres engem, hogy ide-oda megyünk együtt, fogjuk egymás kezét, összebújunk, lefekszünk egymással vagy csak úgy vagyunk együtt.

Ebből nagyon rossz felébredni és folytatni a napot tudva, hogy semmi se lesz.


Az ilyesmi mennyi idő után múlik el? Nektek mennyi idő után "törlődött ki" a fejetekből, akit megszerettetek?


2016. nov. 24. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha állandóan rágondolsz sose fog elmúlni az agy már csak ilyen amit használsz arra azt hiszi szükség van.
2016. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Én tudom mit érzel, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Ezt nagyon nehéz lesz leküzdeni.

Sajnos ez benne van a pakliban, sokszor lesz , hogy valakibe belezúgunk, és kiderül, hogy hidegen hagyja az illetőt.

Azt tanácsolom, hogy addig, amíg szép emléked van felé, rendszeresen gondolj rá, rá gondolva verd ki, de idővel kezdj el keresni más srácot.

2016. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem évek teltek el így
2016. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Majd találsz egy másik helyes srácot, aki megdobogtatja a szíved!
2016. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!