Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Hova tűntek az álmok, a...

"Hova tűntek az álmok, a célok, a vágyak ami bennem rég volt? Csak múlnak a percek az évek, köddé válik minden ami szép volt. "

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 01:55
 1/7 hunbula ***** válasza:
100%
Zárd be a böngészőt. Menj el egy sétára egy parkba, kirándulni egy erdőbe. Menj el egy hanglemezboltba, találomra válassz ki pár akciós cédét, és hallgasd meg. Válts tagsági kártyát egy könyvtárba, böngészd végig a polcok sorait - vagy csak menj oda valaki máshoz, aki szintén nézelődik vagy olvas, és kérdezd a könyvéről. Ha már ott vagy a könyvtárban, tudakold meg, nincs-e valamilyen rendezvény, beszélgető kör, filmklub, amihez csatlakozhatnál. Kezd el egy új hobbit. Sportolj. Fogadj örökbe egy állatot. Az élményeket, fontos dolgokat neked kell magadnak megteremtened, nem csak elvárnod az élettől, hogy megtörténjenek veled.
2013. júl. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kivagy, mivagy, honnan vagy?
2013. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod ilyen az öregedés.Én 32 vagyok és már érzem magamon hogy már nem olyan szivesen utazom,szórakozom,vágok bele új dolgokba...stb.Én is néha felteszem a kérdést magamnak, hogy Mi lett a régi mozgékony,élettelteli énemmel?Valószínűleg az,hogy nem vagyok már 18 éves.
2013. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lófaxt
2013. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lófaxt, szóval minden csak jobb lehet. Nézzetek előre.
2013. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az ember egyre többet lát, tapasztal, már nem olyan naiv. Ez nem azt jelenti, hogy elfásult és már semmire sem vágyik, hanem helyére került már néhány dolog. Itt van a szerelem példának, azért egy bizonyos korban néhány tapasztalt dologgal magunk mögött teljesen másként látjuk. Az pedig az egyik igazán nagy hajtóerő fiatalabb korban. Képes mindenhez erőt adni.
2013. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos értem ezt az idézetet. Bár ne érteném.
2013. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!