Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Melegek élveznék a börtönt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Melegek élveznék a börtönt?

Figyelt kérdés
Ugye mivel ott az erős bikák anàlba tolják a gyengèbet szószerint megdugják seggbe a màsikat volt is erròl egy dukomentum film hogy mivel ott nincs sikositó ezért benyálazák és óvszer nélkűl nyomják be nyilván ezt egy hetero nem nagyon élvezi ha egy férfi erőszakal seggbe dugja de egy meleg tuti élveznè és azt is ha ő dugna meg más férfit szóval a melegek élveznék a börtönt?és direkt azért csinálnak bùncselekményt hogy bekeruljenek a hűvösbe?

2016. nov. 20. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szuper lehet, mikor sok fogatlan, ápolatlan, igénytelen tróger csinálja.Ha akarod, ha nem. És Aidses is leszel.
2016. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az aidset hiv virust nem olyan könnyű elkapni magyarországon nagyon kevés a hiv fertőzött kb 1 a 1 milliohoz az esély hogy elkapd egy férfitől.
2016. nov. 20. 08:49
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Persze mindenki szereti ha megeroszakolják oket.


Lassan már úgy érzem magam, mint egy mitikus lény. Annyi legenda szól már rólunk, hogy az nem igaz. 19f/m

2016. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ezzel azt mondod, hogy a nők is élvezik azt, ha megerőszakolják őket. Szerinted???...
2016. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a kérdést nem hiszem el...lehet én vagyok egy visszamaradott frigid kis g*ci de én valahogy egyáltalán nem vagyok rá h lecsukjanak, h fogatlan mosdatlan kissebsegi hiv-es bűnözők engem dugdossanak. Aki meg erre vágyik annál meg biztos nem ez az egyetlen baj fejben.
2016. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
miért egy meleg élvezi ha megerőszakolják?
2016. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te vagy aki azzal a hülyeséggel jöttél, hogy miért félnek a melegek a HIV virustól, Meg hogy fölösleges gumit használniuk mert nem lehetnek terhesek? Még egy
2016. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Még egy IQ bajnok kérdés....
2016. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

A kemény börtönökben ez van:

[link]

2016. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én pl hetero vagyok és nagyon szivesen bekerülnék női börtönbe csak erre esélyem sincs mert férfi vagyok de ha bent lennék a nők között a börtönben azt nagyon élvezném és dugnám a fogatlan érett középkorú nőket meg a fiatalokat is mindegyiket jó lenne.
2016. nov. 21. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!