Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Engednétek-e erényövet rakni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek-e erényövet rakni a farkatokra?

Figyelt kérdés

Olyan játékra gondolok, hogy egy haverotok, kollégátok lenne a kulcs őrzője, esetleg ez kölcsönös lenne, te is tennél "lakatot" az ő farkára, és csak egymás tudtával hokizhatnátok?


Fokozhatná az izgalmat, ha pl. csak hétvégén találkoznátok, egész héten gyűlne "a tej", a találkozóra már teljesen kanosak lehetnétek. Benne lennétek? Milyen feltételekkel?



2016. nov. 19. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Beteg dolog, nem engednék semmi ilyen baromságot...
2016. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Legalább nézzen utána aki hülyeségeket ír.

Én rendszeresen hordok erényövet és semmiféle egészségügyi problémám nincs belőle. A higénia, tisztálkodás, pisilés, ha kicsit talán macerásabb, de 100%-osan megoldható így. Mivel az enyém fémből van, nem izzadok tőle jobban, de a műanyag változat sem vészes, ha tisztán van tartva. Ha fel akar állni akkor egész egyszerűen nem tud, ez alkalomtól függően tud egy kicsit kellemetlen lenni, de nem rosszabb mint mikor egy szűk farmerban próbálkozik. 2-3 hét alatt teljesen hozzá lehet szokni, egy idő után már az a fura ha nincs rajtam...

2016. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%

Hát, beteeg egy dolog az hétszentség!!!

És egyre több ilyen aberált kérdés van és mindig gyűlik egy négy-öt ember aki felveszi és nagyban helyesel rá...

2016. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, van is :)
2016. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném, benne volnék
2016. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13: mi benne a beteg áruld már el? Rengeteg fajta játékszert árulnak a webshopokban ez csak egy a sok közül. Ha ez a játék a 2 fél beleegyezésével zajlik, nem okoz kárt senkinek, akkor mi a beteg benne?


A végtelen prüdéria és gátlásosság, ami beteges szerintem!

2016. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég jó árnak tűnik, nem? Megéri ennyiért?

[link]

2017. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én megengedtem a feleségemnek.
2017. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: mesélj, milyen gyakran, meddig viseled? A feleséged szokott játszani veled (orgazmus-kontroll) és miket?
2017. febr. 7. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!