Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak milyen gyakran fordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak milyen gyakran fordul elő, hogy szar kerül a farkatokra?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy bekakil a passzív szex közben, hanem hogy amikor kihúzzátok látjátok hogy a farkatok végén (akár óvszer van rajtatok, akár nem) barnás rész van vékonyan, halványan.


Normális ha én ezt kb az eddigi partnereim 20-30%-ánál tapasztaltam? Pedig másban nem tűntek igénytelen embereknek.


2016. jún. 23. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fordult még elő
2016. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Szaros farok
2016. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Faros szarok


---------


De komolyan ez akkor nem jellemző? Én 22 éves srác vagyok és eddig 8 partnerem volt, akik 17-25 évesek voltak. Legalább 2-nél tudom hogy volt ilyen és egynél talán, úgy emlékszem.

2016. jún. 23. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Jah ez elé szokott nálunk is fordulni.
2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
xDD
2016. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam még soha pedig tövig nyomom
2016. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező,aktív vagy?
2016. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már velem is, de azért nem olyan gyakran szerencsére.


30/F

2016. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam két partneremnél fordult elő. Nem is a látvány volt a borzasztó, hanem a szag....

Az egyiknél nem láttam, hanem amikor éreztem leállítottam. Egy papír zsebkendő elég volt, hogy levegyem az óvszert. A másiknál semmit nem vettem észre. Mivel kutyapózban csináltuk, így egyszer csak tövig nyomtam, majd mikor kihúztam végig sz.ros volt a farkam. Aztán még ő volt megsértődve, hogy elment a szextől a kedvem.

2016. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Béla211 ***** válasza:
100%

Ilyen néha van még akkor is elő fordulhat ha a passzív kimossa magát.

Főleg egy tartós kapcsolatnál vagy akkor ha alkalom szüli a szexet. Azért minden nap kimosni magát az embernek nem kellemes.Kimosás nélkül meg ne csodálkozón senki ha tövig nyomja és olyan lesz véletlenül.

Meg ahhoz ,hogy alaposan kimosd magad és tényleg ne történjen semmi baleset egy óra biztos kell.Meg amúgy maga a kimosás sem nagyon kellemes dolog.

2016. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!