Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak milyen gyakran fordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak milyen gyakran fordul elő, hogy szar kerül a farkatokra?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy bekakil a passzív szex közben, hanem hogy amikor kihúzzátok látjátok hogy a farkatok végén (akár óvszer van rajtatok, akár nem) barnás rész van vékonyan, halványan.


Normális ha én ezt kb az eddigi partnereim 20-30%-ánál tapasztaltam? Pedig másban nem tűntek igénytelen embereknek.


2016. jún. 23. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van barátom és előfordult már. Mondjuk engem nem zavar (nyilván nem izgulok fel rá), de tudom, hogy ez ezzel jár. Avagy mi legalábbis nem szoktunk órákat tölteni azzal, hogy kimossuk magunkat. Pont ezért, mert minimális mennyiség megy rá, ha rámegy egyáltalán.

9-es példáján okulva a legjobb tanács az, hogy ne húzd ki, persze ha sikosítani kell akkor ez elkerülhetetlen. Amúgy meg mindig lehet kommunikálni a partnerrel, hogy milyen előkészületeket tett az aktus előtt.

2016. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!