Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudatalatt okozhat pszchihés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatalatt okozhat pszchihés Tüneteket, az hogy bele vagyok betegedve hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek üzenem, hogy én is nagyon-nagyon nehezen dolgoztam fel magamban az egészet. Sokat segített, hogy volt kivel megbeszélnem a gondolataimat. Szerintem keress egy magadhoz hasonló meleg srácot, és beszélgess vele sokat.
2016. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen depresssziós vagyok emiatt, nem tudom hogy lehetne erre megoldást találni :(
2016. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen okozhat, mivel megtagadod önmagad, mint én, azt irták sokan és sokmindenhol, hogy barátkozni kell melegekkel akik esetleg tudnak segíteni, szerintem ez nem teljesen működik, mert pl én máig nem tudok melegekkel beszélgetni, bennem van at, hogy találkozni akarnak, hátha kialakul valami, ami engem nagyon fel tud zavarni, emiatt melegekkel nem szeretek beszélgetni, heterokkal jobban érzem magam, viszont ugye náluk, meg nem mondhatod el, igy két választásod van, vagy elkezdesz beszélgetni egy meleggel vagy össze barátkozol egy olyan heteroval akiben megbizhatsz és elmondhatod neki, és nem zavarja.
2016. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat. Ha nem vagy kibékülve önmagaddal (mindegy, hogy a homoszexualitásod okán, vagy más miatt), az képes pszichés és fizikai tüneteket is okozni (ugye mondják, hogy bele lehet betegedni a stresszbe - sajnos ez nem csak egy kifejezés, hanem százával vannak olyan betegségek, amiket a stressz okoz, vagy hív elő). Szerintem mielőbb keress fel egy pszichológust, aki segít neked rendbe tenni magadat - nem elfojtani a homoszexualitásodat, hanem megtanítani vele együttélni és egy idő után azt ugyanúgy felvállalni, mint a hajad színét.
2016. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába fogadom el meg vállalnám fel, ha mások nem tudják elfogadni és mindig b*zi k*cs*göznek...
2016. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!