Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Két héten keresztül majdnem minden este egy helyen tartózkodtunk. (Ebből kb. csak 3x buliztunk, szóval inkább így fejezem ki.) Tehát a lényeg, hogy az egyik ilyen buli alkalmával beszélgettünk kicsit. Baromi jó arc, nagyon okos, szóval nem tudok rosszat mondani róla. (Amúgy először úgy gondoltam, hogy csúnya, de most már úgy látom, hogy tök jól néz ki...) A bulis este után akárhányszor meglátott, rám mosolygott, volt, hogy kacsintott, minden alkalommal köszönt. Ha elment mellettem, elég sokszor hozzám is ért.

Amit ebből ki akarok hozni: nem tudom, hogy mit kezdjek vele, mert fogalmam sincs, hogy meleg-e egyáltalán, vagy csak ilyen a személyisége. Én is küldtem felé ilyen "miafaszravársz?"-jeleket, de a fent említetteknél nem igazán ment tovább. Most eljutottunk odáig, hogy nem tudok vele beszélgetni, mert nem tudom lereagálni a megmozdulásait. Hogyan derítsem ki, hogy akkor most meleg vagy csak szimplán így viselkedik?



2016. okt. 31. 17:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Máshogy úgyse fogod megtudni.
2016. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 teencurious ***** válasza:
100%

Kezeld úgy mint egy barátot és majd kialakul. :)

Egy idő után el fogod tudni dönteni,hogy érdemes-e lenne bepróbálkozni vagy sem. :)

De szerintem vágj bele csak ne siesd el! Szépen lassan sorjában mindent. :)

2016. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!