Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan közeledjek a félénkebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a félénkebb, bizonytalanabb fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Szóval pl van ez a srác a sulimban, akin látszik, hogy szeretne valamit, de szemezgetésen kívül nem nagyon lépett semmit. Sajnos mindig tömegben 'találkozunk' és akkor próbálunk mindketten úgy viselkedni, hogy mások ne vegyék észre. Én direkt ilyenkor kicsit arrébb vonulok, vagy egyedül ülök a padon, hátha mellém ül vagy valami...Tesink együtt van, ami király és ha játszunk, akkor néha blokkolomb és akkor próbálja magánál tartani a labdát, hogy ott legyek közel hozzá. :3 Sajnos bennem van az, hogy mi van ha hetero, csak szivat vagy csak dugni szeretne stb...Azt se tudom, hogyan barátkozzak vele. Nagyritkán elmegyünk egymás mellett a folyosón, lépcsőn, de nem tudom mit tegyek...Alapvetően nem tudom, hogyan kellene barátkozni, ezt meg végképp nem.

2016. okt. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj vele beszélgetni pl facebookon.

Vagy tesi után mondd neki, hogy szuperül játszott.

Gondolom egy öltözőben vagytok,... öltözz mellette

2016. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fb-n mit írjak?

Hát nem szuper játékos, de mint lehetőség megfontolom.

Nem, külön öltözője van a két osztálynak.:/

2016. okt. 19. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg hogy van-e kedve elmenni valamerre mászkálni :)
2016. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El se hinnéd mennyi lehetőség van egy szimpla sziában ;)
2016. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nem is jó játékos, mondhatod neki, hogy éppen milyen jól játszott.

Ráírsz facen, hogy szia. :D Ha amugy szeret sportolni, akkor megkérdezed, hogy van e kedve veled játszani. :D

Vagy csak elmenni valahova. De megkérheted, hogy korepetáljon valamiböl. 😂 sok lehetőség van, csak gondolkozz.

2016. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
igen a korrepetálás jó ürügy hogy beszélgess vele :)
2016. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Én a személyes beszélgetést javaslom.

Ahogy a többiek is írták, számtalan lehetőség van, hogy beszélgetést kezdeményezz.

A tesi órával kapcsolatban is, de az iskolai dolgok is mind téma lehet.

Nem kell lerohanni. Folyamatosan. Megjegyzed, hogy jó volt a csel, amivel hárított. Még játék közbe is odaszólhatsz, ha eldobta a labdát. De, mikor mögötte vagy, akkor is. De, dícsérheted a testét, az izmait is.

Pl: Szünetbe, a folyosón jön szembe. Azon a napon lesz tesitek. - Szia! Tesin hiába fogod annyira védeni a labdát a testeddel, úgy is elveszem tőled! - Hogy gondolod? - Ha másképpen nem megy, megcsiklandozlak! Aztán már lehet beszélni, hogy Ő nem csikis, vagy hogy Te az vagy. Aztán esetleg megkérni, hogy tanítsa meg neked azt a cselet.

De tesi után, ha összefuttok, akkor rá lehet kérdezni, hogy mit csinál a hajával, hogy ilyen jól be van lőve? Viccelni vele, hogy legközelebb összeborzolod, és akkor el tudod majd venni a labdát!

Kis lépésekkel. Mindig többet, többet. Aztán, meglátod beindul a duma.

2016. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!