Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan közeledjek fiúkhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek fiúkhoz, akik tetszenek?

Figyelt kérdés

Pl van egy fiú, aki tetszik, de nem is tudom, hogy meleg e vagy sem másrészt meg nem tudom hogyan ismerkedhetnék vele.

Nekem tetszett, amikor hosszabb haja volt, de nem lenne kissé furcsa nektek, ha valaki, akivel nem is beszéltél még életedben odamegy hozzátok?

Ő mindig rohan vagy társaságban van. Szokott figyelgetni, de nem tudom, hogy ez pontosan mit jelent. Lehet, szokatlan számára a stílusom. Lehet, hogy csak "kipróbálna".

Sajnos nagyon félénk vagyok és nem tudom, mit tehetnék.



2016. szept. 7. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
pasi keresse a csajt ne fordítva.
2016. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 17:40

Kategória, KATEGÓRIA!!!!

2016. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Fel kell vállani hogy meleg vagy. Nekem sikerült. És nem is történt velem semmi. Max aki lebazizna ahoz odamennék és vaslapáttal csapnám pofán hogy kiesne az összes foga ..
2016. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

El sem hiszed, ugyanigy jartam egyszer hogy mindig neztuk egymast... Egy ido az lett a vege hogy mi a ****t nezel? B*** vagy?:D ezzel arra gondoltam hogy elotte kicsit gyozodj meg a dologrol:D

En pl ugy szoktam ilyenkor hogy kerdezek valami hulyeseget tole, vagy hozza szolok xd es csak elkezdek beszelgetni vele:D

Onnantol meg egy ido utan latszik ha van e ertelme :)

2016. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Négyszer próbáltam közeledni olyan fiúkhoz, akik tetszettek nekem, de mindegyik balul sült el :/ Az egyik utál, a másik kettő már el is felejtette, hogy létezek, a negyedik meg csak szimplán hetero és nincs mit kezdjek vele. Amúgy buszon én is szemeztem már egy fiúval, egész addig mig kiderült, hogy van barátnője..szóval nagyon nehéz meleg ként közeledni is bárkihez aki tetszik
2016. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy félénk vagy és, hogy fura lenne ha csak úgy odamennél hozzá, nos ez igaz.:D Szerintem először csak keresd a szemkontaktust minél többször! amikor éppen rád néz túrj bele a hajadba/igazítsd meg-ez elég egyértelmű dolog.:D Esetleg egyszer szólítsd le és kérdezd meg például, hogy hol vette a pólóját/nadrágját stb:D. Írtad, hogy mindig rohan..gondolom gimisek vagytok vagy egyetemisták, kort nem írtál szóval nem tudom, de ez a srác akiről írtál évfolyam társad? Nincs olyan, hogy egy csoportba vagytok valamilyen órán ? Vagy ha egyetemista vagy akkor például ugyanarra az előadásra beülhetnél amire ő is. És az utolsó dolog ami még így eszembe jutott az, hogy jelöld be facebookon, az nem feltűnő, ma már olyanok is ismerősök facebookon akik életükbe nem látták egymást és akár másik országba laknak...

Remélem tudtam segíteni! Szurkolok!:)

2016. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
80%

milyen stilusod van? lanyos?

kerdesbol teljesen ugytunt lany irta


haverkodni mindeni szokott es igy meglehet tudni sokmindent

2016. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

sose értettem miért nem lehet csak simán egyenesnek lenni és pl megkérdezni ...

én ezt teszem, és legtöbben értékelik h nem kerülgetem a forró kását (de még heteró fiúk is, volt már h azt mondta, bocs de bnőm van és nem, aztán meg csak egy házibuli kérdése volt, azt akkor mégse volt már annyira fontos neki a bnő :D).

2016. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha elmondanám neki, hogy meleg vagyok és ő meg hetero, akkor valószínűleg el is pletykálná, én meg válthatok sulit...mert nem mindenki oké a melegekkel. Pesten biztos letojják vagy nem tudom, hogyan megy ott, de itt lenne negatív mellékhatása a dolognak.

Volt egy srác, aki -évekkel ezelött- nyíltan meleg volt és így el is üldözték a suliból. Vagy ti valamelyik nyugatra lévő országban laktok, hogy nem ért titeket bántalmazás emiatt?

2016. okt. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!