Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt az első orális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első orális szex?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 12:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne hogy milyen volt először adni.
2016. okt. 8. 12:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató :)
2016. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit zavarba voltam, nehogy rosszul csináljam. De nagyon segítőkész volt a partnerem, mondta hogy mit szeret és hogyan. 27/N
2016. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%

Sajnos még nem volt benne részem...;_;

Lányok valaki? 21F :D

2016. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
már nagyon régóta ki akartam próbálni mikor megtörtént. fura volt. de mégis jó. bár egy nagyobb szerszámmal jobb lett volna kezdeni..
2016. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 János Gilján ***** válasza:
76%

Életemben először 12 éves koromban nyaltam anyukám barátnőjének a mellettem alvó 11 éves lánykáját. Nagyon tetszett az élmény, bár azóta sem mertem megkérdezni tőle, hogy amikor ez történt, akkor ő valóban aludt-e, vagy csak úgy csinált. :) (Tudom, hogy gáz, jöhet a diszlájk, de legalább felvállalom. 12 évesen borzalmasan izgató élmény volt egy valódi puncit érezni a nyelvemmel)

A második alkalommal már egy közös döntés eredménye volt az orális huncutság egy 16 éves lánykával, ekkor én 14 voltam. Mivel ez már egy érett és felizgult punci volt, így meglepett, hogy milyen "érdekes" íze van. Lelkesen dolgoztam is rajta úgy 10 percig, aztán jött életem első behatolása is, ami szintén nagyszerű élmény volt. :)

36F

2016. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 youngboy26 ***** válasza:
100%

Elöször nagyon kínosnak, önmarcankolásnak éltem át kb. 17 cm farok volt, már 6 éve ismertük meg egymást. De csak farokmutatásnak indult, de ez volt 69-est is csináltunk.

Pesti/26 éves vagyok, beszélgetni vki

2016. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 János Gilján ***** válasza:
100%
Hopsz, most látom, hogy a homoszexualitásba írtam... Elnézést, ilyen jellegű élményem még nem volt és nem is tervezek tekintettel arra, hogy 100% hetero vagyok.
2016. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze h hetero vagy😂 és persze véletlenül kattintottál ide😂
2016. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 János Gilján ***** válasza:
100%
9: Így van. Ez úgy működik, hogy mailban kapom az ajánlásokat, mert fel vagyok iratkozva a "szex" témára. Annyit láttam csak, hogy "Milyen volt az első orális szex?" Ráklikkeltem és írtam. És valóban csak utána vettem észre, hogy a kérdés nem az én beállítottságomnak szólt. De ezen tévedésem miatt már elnézést kértem...
2016. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!