Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy ilyen gondolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

Mostanában (kb. az elmúlt egy-másfél éveben) egyre többször játszok el azzal a gondolattal, hogy milyen lehet, ha egy fiú elégít ki orálisan. 22 éves vagyok, azt szeretném leszögezni, hogy mindig is heteroszexuális voltam, jelenleg is hetero kapcsolatban élek.


De néha, mintha megszállna ez a gondolat, de már nem is csak gondolat, hanem vágy, hogy milyen lehet, ha egy lányos külsejű fiatal vékony srác elém térdel és szépen lerendez. Ráadásul azt is olvastam, különböző fórumokon, hogy az átlagnál nagyobb méretű férfiakat fiúk jobban ki tudják elégíteni szájjal. Más hetero férfi is érzett már ilyen késztetést? Szerintetek ez normális, mi a véleményetek?



2016. okt. 2. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
volt pasi partnerem bnő mellett, bár nem volt jó annyira, mással kellett vna csinálnom
2016. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy heteró. Sokszor kell még ezt elmondani?
2016. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az vagyok. Amúgy meg mi az, hogy hányszor kell elmondani? Egyszer írtad le nem?
2016. okt. 2. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális, de azt jelenti, hogy kicsit biszexuális vagy.
2016. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy teljesen hetero...
2016. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, csak annyit jelent, hogy nem vagy teljesen heteró.

Nekem is vannak néha ilyen gondolataim, csak éppen én térdelnék a lányos fiatal vékony fiú előtt. :3

2016. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem téged csak az izgalom hajt. Ha te nem kívánod az ő testét vagy nem szeretnél fele lefeküdni akkor ez csak átmeneti időszak amit majd az életedben egyszer lezársz és kész.
2016. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
95%
Miért ne lenne normális? Igen, lehet hogy heteró vagy és csak a kíváncsiság hajt, de az is lehet hogy biszex vagy. Próbálj ki mindent, amit szeretnél, kísérletezz és akkor majd rájössz. :)
2016. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!