Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexpartner keresés, hogyan?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner keresés, hogyan? Mik azok amire ügyelni kell?

Figyelt kérdés
Aki esetleg jártas a témában és aki éli pl a bizarabb, perverzebb vágyakat kielégítő kapcsolatot, tőlük kérnék tanácsot. Szeretnék kapcsolatot kialakítani alkalmi szexhez. Esetemben miként működik ez? Azon felül, hogy meleg vagyok vannak speciális vágyaim de gondolom nem azokkal kellene hirdetés feladni - vagy igen? Illetve zárkózott vagyok, ezért ha érkezik email akkor is gyanakvó vagyok (mi van ha átverés stb). Mi a teendő, mi ennek a menete? Mikre kell ügyelni partner keresés során? Milyen oldalakon érdemes keresnem? Teljesen tapasztalatok hiányában vagyok, sajnos. Vágyom rá de fenntartásaim vannak.

2016. szept. 27. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 28 vagyok, idősebb férfiak indítják be a fantáziám és a speciális vágyak között nos ott van az alárendelt szerep és pl a kötözés, kiszolgáltatott állapot ami felizgat. Nyilván nem lehet ezzel nyitni szexpartner keresés esetén, a visszaélés elkerülése érdekében.
2016. szept. 27. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Planetromeo
2016. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megosztom, hogy én hogyan szoktam ismerkedni.


Ami kifejezetten népszerű az a www.gayromeo.com, illetve a www.gaypoint.hu. Ott van még a www.eu1.badoo.com is, de az kissé rizikós, mert az első kettővel szemben az széles ismerkedésre tervezett portál. Ha nem adsz meg leírást, szexuális beállítottságot, illetve nem látszik rajtad, akkor kevés esélye annak, hogy ott rád ír valaki. Ellenben, ha mégis társkeresős profilként hozod létre minden információval ellátva heteroszexuális emberek is láthatják ezeket, s akár ismerősbe is belebotolhatsz.


Ha nincs meleg ismerősöd, aki segíteni tudna neked hasonló beállítottságú férfit keresni, akkor maradnak a meleg bárok, illetve a társkeresők. Utóbbinál viszont nagyon óvatosnak kell lenni, s mindezek mellett türelmesnek is.

Ha mindenképpen a szexre mész, akkor érdemes olyan időben fent lenni, hogy ha valakivel szóba elegyedsz, akkor akár azonnal meg tudd azt lépni, hogy felöltözöl és találkozol vele. A szexet keresők java része minél hamarabb szeretne egy közösülést, s nem napokig, hetekig ismerkedni. Persze bőven akadnak kivételek.

Részemről alap, hogy a másik mutasson képet. Napszemüveges, alig kivehető arcú fotók, retusált, láthatóan régi képek nem játszanak nálam. Ha én mutatok képet, mutasson ő is. Az már egy alap. Aki nem hajlandó mutatni, vagy csak egy szavas válaszokat ír, az többnyire nálam nem esélyes.


Azt még figyelembe is kell venni,hogy nagyon sokan bátortalanok, így érdemes nagyjából a harmadik levélváltás után szóba hozni a találkozást, mert a többség ilyenkor szokott kibúvókat keresni, s eltűnni. Mindenképpen mutasd magad magabiztosnak, illetve sorold be az embereket három kategóriába. Akik tetszenek, akik semlegesek, illetve akik nem tetszenek. Az első két kategóriából érdemes válogatni, mert egy kép csalóka lehet. Nekem volt már olyan, hogy tetszett a képen, s a valóság teljesen más volt, illetve volt olyan is, hogy nem tetszett, de azért találkoztam vele, s élőben meg iszonyat jól nézett ki.


Ami viszont fontos: nincs utazás! Akár tömegközlekedéssel, akár autóval el tudnál menni csak akkor játszható, ha már régóta beszéltek egymással (nem napok, hetek, hanem legalább hónapok), illetve legalább egy találkozó megvolt, mert akkor már feltudsz magadban építeni egy kis bizalmat a másik felé. Mert könnyen megeshet, hogy elmész találkozni az illető meg nem megy el.


29/F

2016. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2016. szept. 27. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 40es fickó vagyok, bár sokan kevesebbnek néznek. Nekem sem egyszerű, mivel fontos a diszkréció, azaz nem akarom kiírni a homlokomra, hogy a fiúkat IS szeretem. Ráadásul az orvosi (medical) fetisizmusom sem jön be mindenkinek.


Nálam alapvető, hogyha két ember ismerkedik, akkor nem érdekelnek a számok, amikor valaki elkezd a farokméretéről írni és az enyémről érdeklődni, általában bontom a kapcsolatot. Mármint ha csak a számok számítanak. Aztán másik dolog amit utálok, ha ikyen "kit milyen céllal keresel" típusú kerdést kapok. Könyörgöm: nem az számít hogy mit hozunk ki egymásból? Nem hiszek a személyes ismeretség nélküli, de fejben előre eldöntött kimenetelű kapcsolatokban.

Teret és időt kell adni egymásnak ahhoz, kiderüljön "mit hozunk ki egymásból".


Ha vannak spéci vágyaid, nem baj, ha megemlíted a bemutatkozódban, hiszen ha később jössz elő olyannal, ami a másiknak nem jön be, akkor mindketten kínosan élitek meg.


Mire figyelj? A megérzéseidre. Amikor elkezdesz csetelni figyeld, hogy figyel-e rád, érdeklődő-e irántad, vagy csak a számokat kérdezi. Leereszkedő vagy közvetlen. Jó fej vagy el van szállva magától. Stb stb.

2016. szept. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: Tisztában vagyok azzal amiről írsz de jelen esetben én alkalmi szexpartner keresésre gondoltam és nem fix párkapcsolatra - egyelőre.
2016. szept. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!