Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előzményekben szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előzményekben szexpartner keresés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vőlegényemmel 5 éve vagyunk együtt. Ma nagyon felidegesített, mert sokszor én takarítok és hát Ő kupis. Nem vagyok tisztaságmániás, de azért ne legyen 1-2 napos ételmaradék... szóval eddig is ott hagyott mindent, ha rászóltam segített összepakolni. De kényelmesebb neki géphez ülni... én közben mosok, főzök, takarítok, nincs más dolgom. Ma a kelleténél idegesebb voltam és nyűgös. Tudni kell róla, hogy nagyon féltékeny, borzasztóan. Ma nagyon rossz napom volt a munkahelyen, sok volt a tennivaló, a féltékenykedéséből is volt ebből ma egy ügyünk, na meg a rumli, amit hagyott... Szóval minden összejött.... felidegesített és megnéztem, hogy mi volt fontosabb annál, minthogy összepakoljon. Megnéztem az előzményeit, de aztán elragadtattam magam és 3 évvel ezelőtt szexpartnert keresett, többször is rákeresett. Csak este ér haza, de nem tudom ezt hogy reagáljam le. Minden apró dologért felhúzza magát, megbeszélni vele semmit nem lehet nyugodtan, ordítozik. Ezért inkább ráhagyok mindent, mert akkor nagy ordítozásba kezd. Szerintetek most mit csináljak? Régen volt és ne hozzam fel neki? Vagy azért ordítassam le a fejem, hogy én legyek a hibás, hogy turkáltam a dolgai közt? kb. 3 hete mondta, hogy amúgy ő inkognito-ba néz dolgokat, mert vannak magánügyei... Mintha mindig kutakodnék utána. Eddig nem érdekelt ez, ezért is találtam meg csak most. Ti mit tennétek?



2016. júl. 20. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugy hangzik ez 5év utàn, mint az én hàzassàgom 14 év utàn...

Mit mondjak, nem lett jo vége. Fogjàtok nyakon a problémàt, ne hagyd, hogy kiabàljon. Ez csak egy védekezési mechanizmus, mikor kifogy érvekbol. Olyankor jon az orditozàs.

2016. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkerülni, hogy ne kiabáljon. A létező összes praktikát kipróbáltam. Én nem szoktam akkor sem ordítani, ha ő teszi.
2016. júl. 20. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szépen, türelmesen kivárod még kifullad az ordítozástól. Bele kezdesz, újra ordít, újra kivárod és újra kezded.

Mondjuk én ordítozós nővel nem tudnák együtt élni.

2016. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez mar igazan akkor volt, amikor mar reg egyutt voltatok.. megkell beszelni. A volegenyed. De vajon ferjednek is akarod?

...

Biztos???

2016. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már kiléptem volna abból a kapcsolatból ahol minden rám hárul, mindenért szólnom kell és akkor segít csak, ha gond van akkor csak ordibálást kapok... Kezeltesse magát! Az ordítás azt jelenti hogy képtelen a kulturált konfliktusrendezésre vagy kompromisszumra. Nem jó dolog, később ez elindulhat abba az irányba hogy agresszív lesz! Ezek kis dolgok és már kiabál, mi lesz ha az esküvőről kell megegyezni? Vagy netán terhes leszel? Ráhagyod hogy ő nem akarja az apaságot vállalni csak hogy ne kiabáljon? Nem szólsz rá hogy hagyja békén a gyereket, ne csináljon ezt-azt vele mert inkább ne kiabáljon? Ráhagyod ha templomit vagy mittudomén mit nem akar ami neked fontos? Ez nem kapcsolat, hanem te vagy a cselédje, alárendeltje, akinek kuss van és pontosan tudja hogy rá fogod hagyni, nem mersz szólni. A kapcsolatban mindenki elmondhatja ha valami van, bármi és meg kell tudni oldani normálisan, anélkül hogy az egyik fél meghunyászkodna.
2016. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazából várományon felüli hozzáállást kaptam tőle, megölelgetett és mondta, hogy a rákeresés valós történet (nem is hárított), de ne haragudjak, és hogy tudom milyen volt akkor, nagyon szégyelli magát miatta. Nem tudja miért tette. Igazából megbeszéltük a dolgot és teljesen türelmes volt. Pedig én felkészültem a harci helyzetre :D Türelmesen mindent elmagyarázott. Viszont nem támadtam le, aranyos voltam én is :D

2016. júl. 21. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Remeljuk nem azert tett igy mert bunos.:)
2016. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!