Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés valakit seggbedugok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés valakit seggbedugok?

Figyelt kérdés
Már szoptak le jó vót de milyen érzés ha segbedugok valakit? Valaki le tudná írni?

2016. szept. 21. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jo mert jobban szorit es szukebb...

ui: csak annak engednem a szexet aki legalabb a sajat anyanyelven tud irni.

2016. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Alap, de azért ékezetek nélkül írás is kissé anyanyelv ellenes :D


Pl én maroktelefonról is tudok ékezettel írni, az Anysoft 4 soros ékezetes bill-el. Szóval max lustaság, vagy külföldi billentyűzet.


Na de amúgy jogos :D Valóságban pont az ellenkezője történik. Azok kefélnek orrba szájba legtöbbet, és szaporodnak el mint a gomba, akik a legcsóróbbak, legprimitívebb állati szinten putrikban tengődő lények.

2016. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Próbáld ki lánnyal. Lánnyal jó. Férfire rá se tudok nézni.
2016. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten szűk, nem olyan mint ahogy személy szerint én elképzeltem. Ámbár én óvszert nem használok mert csak barátommal fekszek le, monogám kapcsolat, síkosítót ne sajnáljuk.
2016. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
szívesen tartanám,hogy megtapasztald!
2016. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki velem és megtudod. Merre laksz?
2016. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
valami olyasmi érzés, legalábbis a srácnak, mint amikor a középkorban valakit karóra húztak... az egész katolikus gépek tanszék erre a szexuális fétisre épül a pázmányon :P
2016. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miaszar az a katolikus gépek tanszék? :DD:D:D:D: szakadok :DD:D:

amúgy Pázmány infókaron vagyok végzős egyetemista. Katolikus Gépekről nekem mindig a csajok jutnak eszembe "jó gép"...


olyan csajok járnak ide b..szki, fele csaj kb... csak nézek bakker. iszonyú atombombázók + cutie virágos csajszikák. Kár hogy már köregedtem a 18-as katolikus gépekből :D amúgy nemsok vallásos erkölcsű embert láttam itt :D

2016. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!